Renault Kasım Ayı Fiyat Listesi 2020

0
824
renault kasım ayı fiyat listesi

Otomotiv endüstrisi pandemi dolayısıyla en sorunlu dönemlerinden bir tanesi yaşıyor. Tüm bunlar üstünde yaşanan döviz kuru sorunları ve Fransa ile olan ticari ilişkilerimiz Renault marka otomobiller için ayrı bir kriz oluştursa da Fransız Hükümeti’nin Renault markasına yönelik destekleri bu süreçte Fransız otomotiv üreticisinin pandemiden en az zararla çıkmasını sağladı. Dolayısıyla Renault Kasım ayı fiyat listesi de güncellendi. İşte güncelenen Renault Kasım fiyatları:

Renault Kasım Ayı Fiyat Listesi

1Renault Yeni Clio

Kasım ayında güncellenen fiyatları Renault Yeni Clio’lar; 3 farklı donanım seviyesi ve çeşitli motor şanzıman kobinasyonları ile birlikte 152.900 TL’den başlayan fiyatlarla satışta.

Renault Yeni Clio Detayları >>


2Renault Zoe

Renault’un elektrikli otomobili Renault Zoe 392.900 TL’lik fiyat etiketiyle yeni sahiplerini bekliyor.

Renault Zoe Detayları >>


3Renault Clio

Renault Clio; Touch paketi ve 0.9 TCe 90 beygirlik motoru ile Kasım 2020’de 137.900 TL’den başlayan fiyatlarla pazarda yerini aldı.

Renault Clio Detayları >>


4Renault Clio Sport Tourer

Kasım 2020’de güncellenen Renault fiyat listesinde; çeşitli opsiyonel eklentileriyle birlikte Renault Clio Sport Tourer de 140.900 TL’den başlayan fiyatlarla yerini aldı.

Renault Clio Sport Tourer Detayları >>


5Renault Symbol

Joy paketi ile Renault Symbol Kasım ayı fiyat listesi 145.900 TL’den başlıyor. Ayrıca farklı motor şanzıman kombinleriyle de çeşitlendirilebilen Renault Symbol’ler farklı opsiyonel eklentiler ile kişiselleştirilebilir.

Renault Symbol Detayları >>


6Renault Megane Sedan

Renault Megane Sedan; Joy, Touch ve Icon olmak üzere üç farklı donanım seviyeleriyle karşınızda. Ayrıca, Kasım 2020 güncelenen fiyatlarıyla 202.900 TL’den başlayan Megane Sedan’lar farklı motor ve şanzıman seçeneklerini de kullanıcıya sunmaya devam ediyor.

Renault Megane Sedan Detayları >>


7Renault Kadjar

Renault Kasım ayı fiyat listesi içerisinde fiyatı güncellenen bir diğer otomobil de Renault Kadjar oldu. Touch Roof 1.3 TCe EDC 160 bg Renault Kadjar, 378.900 TL’den başlayan fiyatlarla pazarda yerini aldı.

Renault Kadjar Detayları >>


8Renault Talisman

Renault Talisman; Icon paketi ve 1.3 TCe EDC 160 beygir motoru ile 465.900 TL’den başlayan fiyatlarla Kasım ayında da yeni sahiplerini bekliyor.

Renault Talisman Detayları >>


9Renault Koleos

Kasım 2020 itibariyle güncellenen yeni fiyat etiketine kavuşan Renault Koleos ise Icon paketi ile 492.900 TL’den başlayan fiyatlarla sizleri bekliyor.

Renault Koleos Detayları >>


Not: Listelenen fiyatlar distribütör tarafından önerilen fiyatlardır.

Not: Yazı 12 Kasım 2020 tarihinde geçerli fiyat listeleri bazı alınarak oluşturulmuştur.

Tüm Sıfır Kilometre Renault Fiyat Listeleri

İkinci El Renault Fiyatları

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here