Porsche Taycan İncelemesi

0
4741
Beyaz Taycan

Porsche Taycan incelemesi mi arıyorsunuz; Yeni Taycan modelini detaylı olarak inceledik. Uzman test pilotlarının Porsche Taycan hakkında yorumlarına baktık. Porsche Taycan incelemesi ile aracın teknik özelliklerini ve tasarımını gözden geçirdik. İşte 2019 Porsche Taycan hakkında her şey…

Porsche Taycan İncelemesi

2019 model arabalar şimdiden kullanıcının merak konusu. 2019 araba modelleri içinde spor otomobil kategorisinde en dikkat çekici seçeneklerden biri de kesinlikle Porsche Taycan. Peki, Porsche Taycan hakkında yorumlar nasıl ve 2019 Porsche Taycan özellikleri neler?

Far tasarımı keskin hatlara kavuşan Porsche Taycan 2019 modeli, kaputundaki ek aydınlatma elemanları ve kurşun rengi versiyonuyla fazla havalı. Aerodinamik paketi alanlar da çok şanslı çünkü o, gerçek bir pist aracı. Elektrikli Porsche Taycan modeli, elektrikli motoruna rağmen gücünden taviz vermeyen bir araç olmuş. 800 voltluk sistemde şarj işlemi sadece 15 dakika sürüyor. Ancak ev tipi şebekelerde en az 30 saat gerekli.

Porsche Taycan GörselleriYeni Taycan Modelinin Teknik Özellikleri Nasıl?

Motoru elektrikli olan yeni Porsche Taycan hakkında söylenecek ilk şey; 600Hp dev motor gücü oluyor. Güç aktarımı 4X4 ve 0-100km/s hızlanmasını 3,5 saniyede tamamlıyor. Maksimum hızı 260km/s. Menzili 500km ve Almanya fiyatı 150 bin Euro’dan başlıyor.

Porsche Taycan Porsche Taycan Hakkında Yorumlar Nasıl?

Aracı kullanan profesyonellerin hepsi ona hayran kalıyor. Öncelikle bu kurşuni gri tonun çok yakıştığı ve keskin far yapısının da çok çekici olduğu not edilmiş. Elektrikli sisteme rağmen hala saf kan bir Porsche olması da tüm test pilotlarının ortak kanısı.

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here