Mutlu Akü Ustalarından Gerçek Hikayeler

1
2434

Aracına Mutlu Akü taktıranlar kazanıyor! Kalitenin hem akü üretim aşamasında hem de sonrasındaki hizmet aşamasında konfor sunduğu Mutlu Akü’yü ustalara sorduk, gerçek hikayelere baktık. Uzun ömürlü akü arayışında ustaların sözlerine kulak verin! Mutlu Akü ustalarından gerçek hikayeler

Mutlu Akü Ustalarından Gerçek Hikayeler

Arabanızın Aküsü için değişim zamanı geldiyse; Mutlu akü taktıran memnun mu ya da hangi akü daha iyi gibi arayışlara girmiş olmalısınız.  Burada belirli kalite normlarına göre üretim yapılması, garanti koşulları ve aslında işi bilenlerin ne dediği yani akü ustalarının ne dediği ya da akü ustalarının hangi markayı önerdiği önemli. Biz de tam da bu fikirden yola çıkarak neden Mutlu Akü, sorusunu ustalara yönelttik.

40 Yıllık Usta…

Akü almaya karar vermek kolay değil. Sizi yolda bırakmayacak bir akü arayışında bakalım 40 yıllık akü ustasının tavsiyesi ne?

Mutlu Akü bayii Mehmet Çakıroğlu, mesleğe tam 39 yıl önce başlamış. 25 yıldır da Mutlu Akü Bayii olan Mehmet Bey, her gün farklı akü sorunlarına çözüm arıyor. Onu, bir akü doktoru olarak tanımlamak mümkün. Mehmet ustanın deneyimleri değerli. “Ucuza kaçmayın, uzun yıllar size sorun çıkarmayacak olana yönelin” diyor.

Mehmet usta, Mutlu Akü markasına ait tam 12 yıllık aküyü söktüklerini ve akünün ortalama ömrü için 7 yıl verebileceğini belirtiyor. Özellikle Mutlu Akü kullananların neredeyse arabasında bir akü olduğunu unuttuklarından bahsediyor. Akü ömrü konusunda ve kullanıcıya sunulan hizmet kalitesi konusunda Mutlu Akü’ye güveniyor.

“Mutlu Akü’ye verilen paraya değer” diyen Mehmet ustanın atölyesinden yaptığımız çekimi izlemek için videonun üzerine tıklayın!

Mutlu Akü Ustalarından Gerçek Hikayeler

1 YORUM

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here