Madeni yağ uzmanı Motul, ürün yelpazesini Car Care oto bakım ve temizlik serisi ile genişletiyor.

Motul, yeni Car Care seri ile otomotiv sektöründeki ürün portföyünü genişletiyor. Car Care serisinde bulunan oto bakım ve temizlik ürünleri Motul’un uzun yıllara dayanan deneyimine ve uzmanlığına dayanarak geliştirildi. Aracın iç ve dış yüzeyi için etkili ve kalıcı bakım sağlamak için geliştirilen yeni CarCare Oto Bakım ve Temizlik Ürünleri Serisi raflarda yerini aldı.

Yeni Car Care Serisinde neler var?

Motul’un Türkiye pazarına sunduğu CarCare serisi 11 üründen oluşuyor. Cam Temizleyici, Lastik Tamir Spreyi, Oto Şampuanı, Çizik Giderici, Ekspres Parlatıcı, Böcek Temizleyici ve Jant Temizleyici otomobilin dışı için ihtiyaç duyulan ürünler olarak öne çıkıyor. Sürücülerin ve araçların içini ferahlatacak Plastik Temizleyici, Deri Temizleyici, Kumaş Temizleyici ve Koku Giderici ürünleri ise CarCare serisinin araç içi ürünlerini oluşturuyor.

mOTUL car care

Günlük sorunlar artık dert değil

Motul CarCare serisi ile aracınızda oluşabilecek günlük sorunlar dert olmaktan çıkıyor. Lastik patlaması durumunda otomobil lastiğini sökmeden anında şişirebilen ürün mevcuttur. Ve tamir noktasına kadar güvenli sürüş sağlayan Lastik Tamir Spreyi ile tüm boyalı ve cilalı yüzeyler için ince çizikleri yok eden Çizik Giderici otomobil sahiplerinin kurtarıcısı olacak.

Şık tasarım ve fonksiyonel kullanım Car Care Serisinde

Motul CarCare ürünleri tam da olması gereken hacimlerde; bagajınızda ya da garajınızda fazla yer kaplamadan saklayabileceğiniz şık ambalajları ile piyasada yerini aldı. Motul’un 166 yıllık uzmanlığı ile sunduğu bakım ve temizlik serisi Car Care ürünlerine Motul satış noktalarından ulaşabilirsiniz.

Size en yakın Motul distribütörleri ve satış noktalarını öğrenmek için www.motul.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Motul’dan carcare detaylı temizlik ürünüz alırız da, önce bu ürünleri kullanmak için bir araba, kamyonet vs. lazım diyorsanız. Arabam.com sitemizden aşağıdaki linkten kendinize ve isteklerinize göre araç bakabilirisiniz

İKİNCİ EL OTOMOBİL İLANLARI

1 YORUM

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here