Mercedes Abonelik Sistemi Geliyor

0
230
Mercedes Abonelik Sistemi Geliyor

Mercedes abonelik sistemi geliyor. Alman otomobil devi elektrikli araçları için yeni bir sisteme geçiyor. Böylece aracın tam performansı için yıllık ödeme yapılacak. Bundan sonra Mercedes abonelik ücretlerini artırıyor. Tabi eş zamanlı olarak hizmeti de. Tüm dünyada elektrikli araçlara talep giderek artıyor. Bu nedenle tüm markalar gibi Mercedes de yönünü elektrikliye çevirmiş durumda. Şimdi ise yeni elektrikli EQ modelleri için yeni bir düzenlemeyle geldi. Artık abonelik ile arabaların tam performansı sağlanacak.

Mercedes Abonelik Sistemi: Daha İyi Performans için Daha İyi Ücret

Mercedes Abonelik Sistemi Geliyor

Her geçen gün elektrikli araçların sayısı artıyor. Birçok şirket yatırımlarını bu alanda yapıyor. Mercedes de yeni Mercedes EQ modelleri ile piyasadaki yerini aldı. Ayrıca abonelik ücretlerinde yapacağı yeni düzenlemeyle yenilikler getirmeye hazırlanıyor. Artık Mercedes’in yeni EQ elektrikli modellerinde, tam performans için şirket, yıllık ödeme isteyecek. Bu ödeme yıllık 1.200 dolar +vergi şeklinde olacak. Yani araç sahipleri eğer 0’dan 100 km/s hıza 0,8 saniye daha hızlı çıkabilmek için yıllık 1.200 dolar ödeme yapmak zorunda kalacak. Şu anda Mercedes’in çevrim içi mağazasında tüm EQ modelleri için bir ‘Hızlanma Artışı’ abonelik hizmeti yer alıyor. Şirket bu sistem ile aracın maksimum beygir gücünü ve torkunu artırırken genel performansı da artıyor.

Ek Ödemeler ile Hangi Model Ne Vaat Ediyor?

Mercedes Abonelik Sistemi Geliyor

Mercedes abonelik sistemi ile 0-60 mph hızlanma 0,8-0,1 saniye artıyor. Ayrıca elektrikli motorlarının genel özellikleri de değişiyor. Hızlandırma aboneliğinin mevcut olduğu modeller ve kazandıkları güçler şu şekilde:

Mercedes EQE 350 4MATIC: 288 beygir gücünden 349 beygir gücüne/0-60 mph, 6,0’dan 5.1 saniyeye

Mercedes EQE SUV 350 4MATI: 288 beygir gücünden 349 beygir gücüne/0-60 mph, 6,2 saniyeden 5,2 saniyeye

Mercedes-EQ EQS 450 4MATIC: 355 beygir gücünden 443 beygir gücüne/0-60 mph, 5,3 saniyeden 4,5 saniyeye

Mercedes-EQ EQS SUV 4MATIC: 355 beygir gücünden 443 beygir gücüne/0-60 mph, 5,8 saniyeden 4,9 saniyeye çıkıyor.

Sıfır KM Otomobil Modelleri

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here