Derby “Kampanyanın Hası” ile modifiye ‘Mini F56 Cooper’ kazandırıyor

0
2126

  Derby’nin otomobil meraklılarının ilgiyle takip ettiği ve bu yıl 3’üncü kez gerçekleştirdiği “Kampanyanın Hası” ile 1 kişi YouTube fenomeni Doğan Kabak’ın modifiye edeceği 2014 model Mini F56 Cooper marka aracın sahibi olacak.

Türkiye’de üretilen tek tıraş bıçağı markası Derby, bu yıl 3’üncü kez düzenlediği “Kampanyanın Hası” ile bir kez daha otomobil meraklılarına yepyeni sürprizler hazırladı. Derby’nin büyük ilgi uyandıran kampanyasında otomobil meraklılarının yakından tanıdığı YouTube fenomeni Doğan Kabak’ın modifiye ettiği 2014 model Mini F56 Cooper marka araç, çekilişle yeni sahibini bulmayı bekliyor. Doğan Kabak sosyal medyada kampanya takipçilerinin istekleri ve beklentileri doğrultusunda Mini F56 Cooper’a sıra dışı bir görünüm kazandırırken  tüm süreçler Doğan Kabak’ın YouTube kanalından ve @derbymeclisi hesabından adım adım izlenebiliyor.

 

Kampanyaya katılmak çok kolay

Milli Piyango İdaresi’nin izniyle düzenlenen kampanyadan, 06.01.2022 tarihine kadar tüm Türkiye genelindeki ŞOK Marketler’den, Cepte ŞOK Sanal Market Mağazalarından Derby Markalı ürünlerinden tek seferde 20 TL ve katları tutarında (her 20 TL için bir çekiliş hakkı) alışveriş yapanlar yararlanabiliyor. Alışveriş sonrası akıllı telefonlara ücretsiz olarak indirilebilen Qumpara uygulamasına üye olanlar, “Derby” kampanya adını seçerek alışveriş fişi veya faturasının fotoğrafını yükleyerek çekiliş hakkına sahip oluyor. Çekilişle belirlenecek talihli Milli gazetesinde duyurulacak.  Kampanyayla ilgili ayrıntılı bilgiye  www.derby.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.

Bana #DerbyYakışır diyen herkesi Derby YouTube kanalına bekleriz.

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here