Continental’den Kış Lastiği Kampanyası

0
1754
continental

Continental “Zorlu kış şartlarına Continental şart“ diyor ve kullanıcılarına 1 Eylül – 31 Aralık 2021 tarihleri arasında 500 TL’ye varan indirim kampanyası düzenliyor. Continental marka binek ve 4X4/SUV lastiklerde geçerli olan kampanya kapsamında, Yapı Kredi Worldcard’a özel 9 taksit imkanı da sağlanıyor.

Continental’in, havaların soğumaya başlamasıyla araçlarını kışa hazırlayan ve lastiklerini değiştirmek isteyen kullanıcılarına özel “500 TL’ye varan indirim” kampanyası başlıyor.

Continental, karlı, buzlu ve ıslak yollarda çok daha iyi bir performans sergilediği bağımsız kurumlar tarafından yapılan test sonuçlarıyla kanıtlanan yeni kış lastiği WinterContact™ TS870 ile kış kampanyası için yola çıkıyor. 1 Eylül – 31 Aralık 2021 tarihleri arasında geçerli olan kampanya ile lastik alacak olan herkesi Continental marka binek ve 4X4/SUV ürün gruplarında 4 lastik için KDV dahil 500 TL’ye varan indirimler bekliyor. Üstelik Yapı Kredi Worldcard ile peşin fiyatına 9 taksit imkânı da sağlanıyor.

Continental Hakkında

Continental yolcu ve ürünlerin sürdürülebilir ve birbiriyle bağlantılı hareketliliğini sağlayan ileri teknolojiler ve hizmetler geliştirmektedir. 1871 yılında kurulan teknoloji şirketi; araçlar, makineler, trafik ve ulaşım için güvenli, verimli, akıllı ve uygun maliyetli çözümler sunmaktadır. 2020 yılında 37,7 milyar euro satış rakamına ulaşan Continental, halen 58 ülkede ve pazarda yaklaşık 193.000kişiyi istihdam etmektedir. 2021 yılında şirket kuruluşunun 150. yılını kutlamaktadır.

Lastik İş Kolu, dünya çapında 24 üretim ve geliştirme merkezini bünyesinde barındırmaktadır. Continental, 56.000 üzerinde çalışanı ve 2020 yılında ulaştığı 10,2 milyar euro satış rakamı ile sektörün önde gelen lastik üreticilerinden biridir. Lastik üretiminde teknoloji liderleri arasında yer alan Continental, binek, ticari ve özel araçların yanı sıra çift tekerlekli araçlarda da geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Ar-Ge alanında süregelen yatırımlarıyla Continental güvenli, tasarruflu ve çevre dostu mobiliteye büyük katkı sağlamaktadır. Lastik Grubunun portföyü arasında lastik ticareti ve filo uygulamaları için hizmetler ile ticari araç lastikleri için dijital yönetim sistemleri de yer almaktadır.

CONTINENTAL’DEN YOLA ÇIKANA ARKA ÇIKAN KAMPANYA

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here