Yeni Citroen Berlingo #BasmayınKornaya

1
1659

Yeni Citroen Berlingo #BasmayınKornaya etiketiyle ekranlarımızda. Citroën Türkiye, segmentinin yaratıcısı Berlingo için çekilen yeni dijital filmini yayınladı. Komedyen Özgür Turhal’ın oynadığı reklam filminde Berlingo’nun eşsiz özellikleri seyirciye esprili bir dille anlatılıyor. #BasmayınKornaya etiketi ile başlatılan ve Citroën’in ilk lokal prodüksiyonu olan 4 dakika 37 saniyelik Berlingo dijital filmi, klasik otomobil reklamlarından farklılaşarak reklam dünyasına yeni bir soluk getiriyor.

Yeni Citroen Berlingo #BasmayınKornaya

Satışa sunulduğu 1996 yılından bu yana “kombi” araç segmentinde öncü olan Citroën Berlingo, yenilenen modeliyle önceki nesillerin temel karakteristik özelliklerini modern gelişmelerle bir arada sunuyor. Yeni Citroën Berlingo tasarım, modülerlik ve pratiklik açısından yenilikçi ve cesur bir çözüm sunuyor.

Yeni Citroen Berlingo #BasmayınKornaya

Geniş, konforlu ve kişiselleştirilebilen yeni Citroën Berlingo; iç mekan genişliği, 3 adet katlanabilir bağımsız arka koltuğu ile benzersiz bir modülerlik sunuyor. Yeni nesil Modutop® çok fonksiyonlu tavan saklama bölmeleri, yeni renk ve malzeme seçimleriyle barındırdığı özelliklerle öne çıkıyor. Bagaj rafı, normal ve yüksek olmak üzere 2 farklı konumda ayarlanabiliyor. 25 kg’a kadar yükleri taşıyabilen bagaj kapağına, aynı zamanda bağımsız açılan bagaj camından da ulaşılabiliyor. Kullanılmadığı takdirde, arka koltuk sırasının arkasına saklanabiliyor.
Yeni Citroen Berlingo #BasmayınKornaya

Sınıfının En İddialı Aracı; Yeni Citroen Berlingo #BasmayınKornaya

Modern ve eğlenceli yapısıyla yeni Berlingo 4,40 metre uzunlukta sunuluyor ve 5 yolcu taşıyabiliyor. Yeni Citroën Berlingo’nun ön bölümünde tasarımı güçlendiren ve marka kimliğine vurgu yapan detaylar bulunuyor: daha yüksek konumlu kısa kaput, markanın imzası niteliğinde iki bölümlü farlara sahip ön panel ve daha fazla alan ve aydınlık sağlayan geniş ön cam. Tavan barlarıyla daha çekici bir görünüm sunarken, yan gövdedeki Airbump® paneller tasarımı güçlendirmekle kalmıyor, aynı zamanda gövdeyi olası küçük ezik ve çiziklerden de koruyor.
Sınıfının En İddialı Aracı; Yeni Citroen Berlingo #BasmayınKornaya

Kişiselleştirilebilir Tasarım

Yeni Citroën Berlingo oldukça geniş bir dış gövde rengi çeşitliliği sunuyor: Kum Beji, Çelik Gri, Beyaz, Su Yeşili, Oniks Siyah, Platin Gri, Ardent Kırmızı, Derin Mavi. Dikkat çekici özgün bir görünüm için sis farlarının ve koruma şeritlerinin etrafında beyaz detaylar bulunuyor. Söz konusu detaylar özellikle Kum Beji olmak üzere tüm gövde renkleriyle mükemmel uyum sağlıyor.
Opsiyonel olarak sunulan XTR paket ile birlikte canlı turuncu renk detaylar sunuluyor. Kontrastlı Oniks Siyah kapı aynaları, gövde rengindeki koruyucu kaplamalar ve turuncu şeritli iç ambiyans dikkat çekici bir görünüm sergiliyor. Aracın dış görünüşü, yol tutuşu ve sürüş zevkini artıran 17’’ SPIN alüminyum alaşım jantlar ile tamamlanıyor.
Sınıfının En İddialı Aracı; Yeni Citroen Berlingo #BasmayınKornaya

Güvenli Bir Sürüş

Yeni Citroën Berlingo, günlük yaşamı daha kolay hale getiren bir dizi modern teknolojiyi bir araya getiriyor. En üst güvenlik seviyesi ve benzersiz konfor sunmak üzere en gelişmiş teknolojilerle donatılıyor.

Sürüş Destek Sistemleri

Sürücü Yorgunluk Uyarı Sistemi, Sürücü Dikkat Uyarı Sistemi, Kör Nokta Uyarı Sistemi, Aktif Şerit Takip Sistemi, Yokuş Kalkış Destek Sistemi

8 İnç Dokunmatik Ekran ve Mirror Screen

Parlak ve net 8“ büyüklüğündeki dokunmatik ekran, tıpkı bir akıllı telefon gibi parmak uçlarınızla yakınlaştırma yapmanızı sağlıyor ve böylece günlük yaşama tam olarak uyum sağlıyor. Dokunmatik ekran üzerinden aracın tüm özelliklerini, sürüş destek sistemlerini, klimayı ve radyoyu kontrol edebilirsiniz. Akıllı Mirror Screen teknolojisi ile akıllı telefonunuzu sisteme bağlayabilir ve dokunmatik ekranı kullanarak sürüşe uyumlu uygulamanın güvenle keyfini sürebilirsiniz. Sistem Apple CarPlay™ ve MirrorLink®  ile çalışıyor.

İkinci El Citroen İlanları

1 YORUM

  1. İnsanların dikkatini çekmekte en önemli şeylerden biri reklam. Sadece reklam yüzünden bile insanlar neler alıyorlar ihtiyaçları olmadığı halde. Mantıklı bir yaklaşım yapmışlar.

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here