Araban ve Sen Kışa Hazır Mısın? Instagram Yarışma Sonuçları

0
470

arabam.com ve Motul Türkiye iş birliğiyle Motul Kışlık Oto Bakım Seti (Auto Cool Antifiriz ve Koku Giderici Sprey) kazanacak ilk 5 kişiden ve arabam.com logolu kırmızı ☂ şemsiye kazanacak şanslı 10 kişi belli oldu.

Motul Türkiye’den Motul Kışlık Oto Bakım Seti (Auto Cool Antifiriz ve Koku Giderici Sprey) ve arabam.com logolu kırmızı şemsiye hediyeli yarışma 4 Aralık 2021 tarihinde Instagram hesabımızda başladı. Yoğun ilgi gören yarışmamızın kazananları 15 Aralık 2021 tarihinde belirlendi.

Yarışmamızın kazananları:
Motul Türkiye Kış Bakım Seti ve arabam.com logolu kırmızı şemsiye kazanan ilk 5 kişi: @
alilok3511 @bana_da_mi_yok @buketburak61 @baransmtt @ozcan8586

arabam.com logolu kırmızı şemsiye kazanan 5 kişi: @halil.aydin6148 @sevmmoztrk @fikri.ozdmr @d0guqan @efeayla61

Kazanan takipçilerimizin iletişim bilgilerini Instagram hesabımızdan DM (özel mesaj) yoluyla ile bize ulaştırmasını rica ederiz.

Gelecek yarışmalarımıza katılmak ve Instagram hesabımızı takip etmek için hemen tıklayın.

Yarışma Kuralları

 1. Yarışma, arabam.com’un resmi Instagram hesabı olan @arabamcom üzerinden düzenlenecek ve 4/12/2021’de başlayacaktır.
 2. arabam.com Instagram hesabında 4/12/2021 tarihinde başlayıp, 13.12.2021 saat 23:59’a kadar sürecek yarışmada; arabam.com Instagram hesabını ve Motul Türkiye instagram hesabını takip ederek linkteki gönderimizin altına arkadaşlarını etiketleyerek yorum bırakan kullanıcılar arasından yarışmayı kazanan ilk 5 kişiye Motul Kışlık Oto Bakım Seti (Auto Cool Antifiriz ve Koku Giderici Sprey) ve toplam 10 kişiye arabam.com logolu kırmızı şemsiye verilecektir.
 3. Sonuçlar 14 Aralık Salı günü, gün içerisinde, arabam.com blog ve Instagram hesabı üzerinden açıklanacaktır. Gecikme dahilinde sosyal medya hesaplarımızdan bilgilendirme yapılacaktır.
 4. Yarışmaya katılan kullanıcıların katılımının geçerli olabilmesi için arabam.com’un resmi Instagram hesabı olan @arabamcom hesabını ve Motul Türkiye resmi hesabı olan  @motultr hesabını takip edilmesi gerekmektedir.
 5. Yarışmaya katılım ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Ticari bir koşul yoktur.
 6. Bir kullanıcı yarışmaya dilediği kadar farklı bir yorumla katılım sağlayabilir. Aynı yorumla tekrar katılım sağlayamaz.
 7. Kullanıcıların paylaştıkları fotoğraflarda ve yorumlarda, genel ahlaka aykırı olan, hakaret, küfür, aşağılayıcı veya karalayıcı unsurlar içeren uygunsuz olanlar ile 3. kişiler ve/veya markalar hakkında hakaret, küfür, aşağılayıcı veya karalayıcı unsurlar içeren uygunsuz yorumlar kaldırılabilir. Bu tür yorumları atan kullanıcıların, ödül kazanmış olsalar dahi, yöneticiler tarafından ödül hakları süresiz olarak herhangi bir bildirim yapılmaksızın ellerinden alınabilir.
 8. Yarışmaya, 18 yaşından küçükler katılamaz. Katılsalar dahi, ödül kazanamazlar.
 9. Gerekli görüldüğü takdirde, yarışmaya katılan tüm katılımcıların kimlik ibraz etmesi zorunludur.
 10. Katılımcılar kişisel bilgilerinin tamamının doğru olduğunu kabul ve taahhüt ederler. Hatalı bilgi verilmesi durumunda katılımcılar herhangi bir ödüle hak kazanamazlar.
 11. Yanlış iletişim bilgileri ve sair teknik sebeplerle ve/veya arabam.com kusurundan kaynaklanmayan sair herhangi bir nedenle ödül kazananların bu haklarını kısmen veya tamamen kullanamamalarından arabam.com’un herhangi bir sorumluğu ve yükümlülüğü olmayacaktır.
 12. Mevzuat değişikliği, resmi merci veya yargı kararları kapsamında uygulamanın durdurulması sonucu doğacak herhangi bir durumun meydana gelmesi halinde, ödüle hak kazanılmış olsa dahi, önceden haber verilmeksizin uygulamanın durdurulmasından dolayı, arabam.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz ve herhangi bir tazminat talep edilemez.
 13. Yarışma kapsamında kazanılan herhangi bir ödül nakde çevrilemez, başka bir kişiye devredilemez, ödülün parasal karşılığı istenemez.
 14. Bir kişi birden fazla ödül kazanamaz.
 15. Yarışma kapsamında paylaşılan tüm yorumların kullanım hakkı arabam.com’a aittir. Yarışmaya katılan tüm kullanıcılar fotoğraflarının ve yorumlarının arabam.com tarafından farklı mecralarda kullanılabileceğini baştan kabul etmiş sayılırlar.
 16. arabam.com yarışma boyunca, yarışma gidişatını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını ya da haksız yollardan ödül kazandığı tespit etmesi durumunda ilgili kullanıcının kazandığı ödülü hiçbir uyarı yapmaksızın iptal etme hakkını saklı tutar.
 17. Belirtilen kurallar çerçevesinde çekilişe katılan her katılımcı, yarışma ve gizlilik kurallarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt eder.
 18. arabam.com, yarışma katılımcıları içinden uygunsuz ya da şüphe uyandıran profilleri eleme ve dilediğini seçme hakkına sahiptir.
 19. arabam.com yarışma kurallarında dilediği zaman değişiklik yapma, yarışmayı durdurma veya süresini uzatma hakkına sahiptir.
 20. Yarışmanın tüm hakları arabam.com’da saklıdır.
 21. Yarışmaya katılan herkes, yukarıda yer alan şartları kabul etmiş sayılır.

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here