Arabam.com 2021 Yılbaşı Çekilişi Sonuçları Belli Oldu

1
618
arabam.com yılbaşı çekilişi

AutoClub’dan 10 Oto Yıkama Çeki Hediyeli Yılbaşı Çekilişi

AutoClub ‘dan Oto Yıkama Çeki hediyeli yılbaşı çekilişi 26 Aralık 2020 tarihinde Instagram hesabımızda başladı. Yoğun ilgi gören yılbaşı çekilişinin talihlileri 31 Aralık 2020 tarihinde belirlendi.

Çekilişimizin kazananları: @ronnieakin, @ahmetcan_bilgin, @m.cakkmak, @ercansevimkoparan, @hknsnmzz, @furkannncelik, @ibrahimars.b, @arzuyrdkl, @perishan34, @serkangsk

yılbaşı çekilişi kazananları

Kazanan takipçilerimizin iletişim bilgilerini Instagram hesabımızdan DM (özel mesaj) yoluyla ile bize ulaştırmasını rica ederiz.

Gelecek yarışmalarımıza ve çekilişlerimize katılmak ve Instagram hesabımızı takip etmek için hemen tıklayın

Çekiliş Kuralları

 1. Çekiliş, arabam.com’un resmi Instagram hesabı olan @arabamcom üzerinden düzenlenecek ve 26/12/2020’de başlayacaktır.
 2. arabam.com Instagram hesabında 26/12/2020 tarihinde saat 19:30’da başlayıp, 30.12.2020 saat 23:59’a kadar sürecek çekilişte; arabam.com Instagram hesabını takip ederek ve “Otomobil Severler İçin Hediye Önerileri” başlıklı blog yazımızın altına instagram kullanıcı adıyla birlikte yorum atan kullanıcılar arasından çekilişi kazanan 10 şanslı kişiye AutoClub’dan Oto Yıkama Çeki hediye olarak verilecektir.
 3. Sonuçlar 31 Aralık Çarşamba günü, gün içerisinde, arabam.com blog ve Instagram hesabı üzerinden açıklanacaktır.
 4. 30/12/2020 Çarşamba günü saat 23:59’dan sonra paylaşım yapanlar, çekilişe katılmış sayılmazlar.
 5. Çekilişe katılan kullanıcıların katılımının geçerli olabilmesi için arabam.com’un resmi Instagram hesabı olan @arabamcom hesabının takip edilmesi gerekmektedir.
 6. Çekilişe katılım ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Ticari bir koşul yoktur.
 7. Bir kullanıcı çekilişe dilediği kadar farklı bir yorumla katılım sağlayabilir. Aynı yorumla tekrar katılım sağlayamaz.
 8. Kullanıcıların paylaştıkları fotoğraflarda ve yorumlarda, genel ahlaka aykırı olan, hakaret, küfür, aşağılayıcı veya karalayıcı unsurlar içeren uygunsuz olanlar ile 3. kişiler ve/veya markalar hakkında hakaret, küfür, aşağılayıcı veya karalayıcı unsurlar içeren uygunsuz yorumlar kaldırılabilir. Bu tür yorumları atan kullanıcıların, ödül kazanmış olsalar dahi, yöneticiler tarafından ödül hakları süresiz olarak herhangi bir bildirim yapılmaksızın ellerinden alınabilir.
 9. Çekilişe, 18 yaşından küçükler katılamaz. Katılsalar dahi, ödül kazanamazlar.
 10. Gerekli görüldüğü takdirde, çekilişe katılan tüm katılımcıların kimlik ibraz etmesi zorunludur.
 11. Katılımcılar kişisel bilgilerinin tamamının doğru olduğunu kabul ve taahhüt ederler. Hatalı bilgi verilmesi durumunda katılımcılar herhangi bir ödüle hak kazanamazlar.
 12. Yanlış iletişim bilgileri ve sair teknik sebeplerle ve/veya arabam.com kusurundan kaynaklanmayan sair herhangi bir nedenle ödül kazananların bu haklarını kısmen veya tamamen kullanamamalarından arabam.com’un herhangi bir sorumluğu ve yükümlülüğü olmayacaktır.
 13. Mevzuat değişikliği, resmi merci veya yargı kararları kapsamında uygulamanın durdurulması sonucu doğacak herhangi bir durumun meydana gelmesi halinde, ödüle hak kazanılmış olsa dahi, önceden haber verilmeksizin uygulamanın durdurulmasından dolayı, arabam.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz ve herhangi bir tazminat talep edilemez.
 14. Çekiliş kapsamında kazanılan herhangi bir ödül nakde çevrilemez, başka bir kişiye devredilemez, ödülün parasal karşılığı istenemez.
 15. Bir kişi birden fazla ödül kazanamaz.
 16. Çekiliş kapsamında paylaşılan tüm yorumların kullanım hakkı arabam.com’a aittir. Çekilişe katılan tüm kullanıcılar fotoğraflarının ve yorumlarının arabam.com tarafından farklı mecralarda kullanılabileceğini baştan kabul etmiş sayılırlar.
 17. arabam.com çekiliş boyunca, çekiliş gidişatını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını ya da haksız yollardan ödül kazandığı tespit etmesi durumunda ilgili kullanıcının kazandığı ödülü hiçbir uyarı yapmaksızın iptal etme hakkını saklı tutar.
 18. Belirtilen kurallar çerçevesinde çekilişe katılan her katılımcı, çekiliş ve gizlilik kurallarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt eder.
 19. arabam.com, çekilişe katılımcıları içinden uygunsuz ya da şüphe uyandıran profilleri eleme ve dilediğini seçme hakkına sahiptir.
 20. arabam.com çekilişin kurallarında dilediği zaman değişiklik yapma, çekilişi durdurma veya süresini uzatma hakkına sahiptir.
 21. Çekilişin tüm hakları arabam.com’da saklıdır.
 22. Çekilişe katılan herkes, yukarıda yer alan şartları kabul etmiş sayılır.

İkinci El Otomobil Fiyatları

1 YORUM

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here