15 Ağustos arabam.com Konyaspor – Başakşehir Maçına 50 Bilet ⚽️ 🎟 arabam.com’dan Hediye!!

0
1863

15 Ağustos arabam.com Konyaspor – Başakşehir Maçına 50 Bilet ⚽️ 🎟 arabam.com’dan Hediye!!

Kazanan takipçilerimiz ile özel mesaj aracılığıyla irtibata geçilecek olup, katılım sağlamaları halinde geçerli passolig kartlarına maç bileti tanımlanacaktır.

Maç bileti tanımlanamayan veya kendi isteğiyle katılım gösteremeyen asil takipçilerimizden kalan bilet olması durumunda yedek takipçilerimiz ile iletişime geçilerek bilet tanımlanacaktır.

Sponsorluk anlaşması gereğince bu maç özelinde passolig kartı olmayan veya geçerliliği olmayan kullanıcılara maç bileti tanımlanamayacağını belirtmek isteriz.

Avrupa yolunda arabam.com Konyaspor’umuzun Yanındayız! 😎

Katılım Şartları

@arabamcom hesabını takip et!
✅ 3 arkadaşını yorum olarak etiketle, bileti kap!

📢Yarışmaya katılım hakkı 11.08.2022 tarihinde sona erecek.
Kazanan takipçiler 12.08.2022 tarihinde Instagram hikayemizde verilecek link üzerinden sitemizde açıklanacaktır.

KAZANANLAR:
ASİL:

yyasin.simsekk
firatskry59
abidn_yeldan
mehmet.krdmn42
brkgnr87
vahit_ozari
karamibo42
oguzhan_seda_temel
tayyip4264
ibrahim_brcnn
ahmetcandanx
_furkan.korkmaz
1asyalii
omerasik42
sametsaglam.42
yasingurdall
topallarberkay0
bspnrmuhammet
mustafa_cukur1922
mgunes042
goktaybaba
muhammet_ali421922
hasan_42huseyin
ustayunusemre
ercmahmut
ciftbasl.kartal
hasanakcatr
serdarmtl4242
mhmt42.22
_kzglu
apehlivan3
ekcn42
ibrahimata_42
bilal_okur42
mstfbylue
emineates702
mhmthan.7
ali_dlkl
furkan42_ozturk
720emree
mustafaevrenn1
hasgold_hasan_
ozogluarife
abdullah.karaca_1071
abdullah_ince_2009
_basri_baskan_
yavuz_ereneser
hakanaytap
osm_erdemir
aysenur__kvlc


YEDEK:

habibgokpinar
omer.f.erkmen
serdaarrkaradag
mucahitonegi
sg.2893
mehmetalialtntas
mustafa.yksk
t_ahmet_1905
emrealves
m4rtkaan
yccabbar0
ahmtens_ayz9
safauzum
kt.eness
ahmet_samat42
ozlemcetinkaya79
cakmak_dali
msahin42
tekzade
ekrem_celik_42
ahmetbalikcii_
alikemalkollu
osman_oz_dmr
kubraismailsef
mehmetfurkanbabayigit
mstfmutlu_
ertophakan
ismeteksi07
mstfklcsln
berra_calikusu
erd_idris
emreacet
sahindurmus42
qksy_eymen1
yasinsultan24
husnubayrakk
fatihens_blt
ramazan_zambakci
oguzhann_042

 

Yarışma Kuralları

 • Kullanıcıların aktif passolig kartının olması hediye biletten faydalanmak için zorunludur.
 • Yarışma, arabam.com’un resmi Instagram hesabı olan @arabamcom üzerinden düzenlenecek ve 10.08.2022’de başlayacaktır.
 • Instagram hesabında 10.08.2022 tarihinde başlayıp, 11.08.2022 saat 23:59’a kadar sürecek yarışmada; arabam.com Instagram hesabını takip ederek yarışma postunun altına 3 arkadaşını etiketleyen kullanıcılar arasından yarışmayı kazanan 50 kişiye verilecektir. Sonuçlar 12.08.2022 tarihinde gün içerisinde, arabam.com Instagram hikayemizde verilecek link üzerinden sitemizde açıklanacaktır.
 • Yarışmaya katılan kullanıcıların katılımının geçerli olabilmesi için arabam.com’un resmi Instagram hesabı olan @arabamcom hesabının takip edilmesi ve 3 arkadaşını etiketlemesi gerekmektedir.
 • Ticari bir koşul yoktur. Bir kullanıcı yarışmaya dilediği kadar farklı bir yorumla katılım sağlayabilir. Aynı yorumla tekrar katılım sağlayamaz. Kullanıcıların paylaştıkları fotoğraflarda ve yorumlarda, genel ahlaka aykırı olan, hakaret, küfür, aşağılayıcı veya karalayıcı unsurlar içeren uygunsuz olanlar ile 3. kişiler ve/veya markalar hakkında hakaret, küfür, aşağılayıcı veya karalayıcı unsurlar içeren uygunsuz yorumlar kaldırılabilir. Bu tür yorumları atan kullanıcıların, ödül kazanmış olsalar dahi, yöneticiler tarafından ödül hakları süresiz olarak herhangi bir bildirim yapılmaksızın ellerinden alınabilir.
 • Yarışmaya, 18 yaşından küçükler katılamaz. Katılsalar dahi, ödül kazanamazlar. Gerekli görüldüğü takdirde, yarışmaya katılan tüm katılımcıların kimlik ibraz etmesi zorunludur.
 • Katılımcılar kişisel bilgilerinin tamamının doğru olduğunu kabul ve taahhüt ederler. Hatalı bilgi verilmesi durumunda katılımcılar herhangi bir ödüle hak kazanamazlar. Yanlış iletişim bilgileri ve sair teknik sebeplerle ve/veya arabam.com kusurundan kaynaklanmayan sair herhangi bir nedenle ödül kazananların bu haklarını kısmen veya tamamen kullanamamalarından arabam.com’un herhangi bir sorumluğu ve yükümlülüğü olmayacaktır.
 • Mevzuat değişikliği, resmi merci veya yargı kararları kapsamında uygulamanın durdurulması sonucu doğacak herhangi bir durumun meydana gelmesi halinde, ödüle hak kazanılmış olsa dahi, önceden haber verilmeksizin uygulamanın durdurulmasından dolayı, arabam.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz ve herhangi bir tazminat talep edilemez.
 • Yarışma kapsamında kazanılan herhangi bir ödül nakde çevrilemez, başka bir kişiye devredilemez, ödülün parasal karşılığı istenemez. Bir kişi birden fazla ödül kazanamaz. Yarışma kapsamında paylaşılan tüm yorumların kullanım hakkı arabam.com’a aittir.
 • Yarışmaya katılan tüm kullanıcılar fotoğraflarının ve yorumlarının arabam.com tarafından farklı mecralarda kullanılabileceğini baştan kabul etmiş sayılırlar. arabam.com yarışma boyunca, yarışma gidişatını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını ya da haksız yollardan ödül kazandığı tespit etmesi durumunda ilgili kullanıcının kazandığı ödülü hiçbir uyarı yapmaksızın iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Biletler tek kişiliktir ve sadece 1 iç saha maçını kapsar. Katılımcı olan kullanıcılar, ad, soyad, telefon numarası ve TCKN bilgilerinin ARABAM COM İNTERNET VE BİLGİ HİZMETLERİ A.Ş tarafından sadece etkinlik özelinde kullanılacağını kabul ederek, hediye edilecek etkinlik bilet veya davetiyesini, yasa dışı yollarla satışa sunmayacağını taahhüt etmiş sayılacaktır. Kullanıcılar TCKN bilgisini yetkili firma ile paylaştıktan sonra Kombine Bilet sahibi olan, Passolig kartı olmayan, Passolig E-Bilet süresi dolmuş ve Cezalı-Bloke üyelere hediye bilet yüklenemez.
 • Belirtilen kurallar çerçevesinde yarışmaya katılan her katılımcı, yarışma ve gizlilik kurallarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt eder. arabam.com, yarışma katılımcıları içinden uygunsuz ya da şüphe uyandıran profilleri eleme ve dilediğini seçme hakkına sahiptir. arabam.com yarışmanın kurallarında dilediği zaman değişiklik yapma, yarışmayı durdurma veya süresini uzatma hakkına sahiptir. Yarışmanın tüm hakları arabam.com’da saklıdır. Yarışmaya katılan herkes, yukarıda yer alan şartları kabul etmiş sayılır.

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here