11 Ağustos arabam.com Konyaspor – Vaduz Maçına 50 Bilet ⚽️ 🎟 arabam.com’dan Hediye!!

0
1926
Hediye Maç Bileti

11 Ağustos arabam.com Konyaspor – Vaduz  Maçına 50 Bilet ⚽️ 🎟 arabam.com’dan Hediye!!

Kazanan takipçilerimiz ile özel mesaj aracılığıyla irtibata geçilecek olup, katılım sağlamaları halinde geçerli passolig kartlarına maç bileti tanımlanacaktır.

Maç bileti tanımlanamayan veya kendi isteğiyle katılım gösteremeyen asil takipçilerimizden kalan bilet olması durumunda yedek takipçilerimiz ile iletişime geçilerek bilet tanımlanacaktır.

Sponsorluk anlaşması gereğince bu maç özelinde passolig kartı olmayan veya geçerliliği olmayan kullanıcılara maç bileti tanımlanamayacağını belirtmek isteriz.

Avrupa yolunda arabam.com Konyaspor’umuzun Yanındayız! 😎

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

arabam.com (@arabamcom)’in paylaştığı bir gönderi

Katılım Şartları

@arabamcom hesabını takip et!
✅ 3 arkadaşını yorum olarak etiketle, bileti kap!

📢Yarışmaya katılım hakkı 08.08.2022 tarihinde sona erecek.
Kazanan takipçiler 09.08.2022 tarihinde Instagram hikayemizde verilecek link üzerinden sitemizde açıklanacaktır.

KAZANANLAR:

ASİL KAZANANLAR
1 semihsengil
2 kaplan_hasan42
3 sevde_aytop
4 ramazankzltg
5 kilcilayda
6 fatmakucuka
7 furkanguzel_07
8 nuhguden42
9 stocmes
10 berke.klcrsln
11 bayram.akdagg
12 aliemirtuncer
13 mevlutturan_
14 polat.brk
15 irfankucukbezirci
16 furkan42_ozturk
17 sefakrkcc
18 aysenur__kvlc
19 kurtarrmustafa
20 burakdogan.1907
21 huseyin.selek.568
22 hasanakcatr
23 alobabyk
24 hasankucukdmr
25 muammerlimanci
26 _mevlutbey
27 mustaf_ca
28 ibrahim_tplk889042
29 asmsnlp
30 muhammedkucuksari7
31 muhammet.avci00
32 emre_oztrkk_
33 usameustun
34 aktasyilmaz801
35 er3n.official
36 terzican7
37 mete_eray
38 mehmetalizambakci
39 xmetincakmak
40 suleymanahmtt
41 ali.islerr2
42 alpaslanatahan
43 msahin42
44 hakan__ibili
45 hasan_yalcin42
46 drbmcevik
47 emir_ql
48 ali_kslk1
49 ogz.m1
50 crazy_engineer42

 

YEDEK KAZANANLAR:

YEDEK KAZANANLAR
smterts0
_smsttn.smsk0
orhanonder42
muhammedzahidokka
_fatihulu
mustafaaydemir4295
emineates702
mustafacalikusu0
mhmt_duran_
yusuf_kbck42
aysegrlr
muhammet.calar
recep.kocabas.167527
soner_clk
alikse.99
furkan.1983
mstfklcsln
baran_inci42
yuce_egemen_
osmann_krkc
hasan___goksu

Yarışma Sonuçları: https://simpliers.com/tr/sonuc/SELOVOK

Yarışma Kuralları

 • Kullanıcıların aktif passolig kartının olması hediye biletten faydalanmak için zorunludur.
 • Yarışma, arabam.com’un resmi Instagram hesabı olan @arabamcom üzerinden düzenlenecek ve 05.08.2022’de başlayacaktır.
 • Instagram hesabında 05.08.2022 tarihinde başlayıp, 08.08.2022 saat 23:59’a kadar sürecek yarışmada; arabam.com Instagram hesabını takip ederek yarışma postunun altına 3 arkadaşını etiketleyen kullanıcılar arasından yarışmayı kazanan 50 kişiye verilecektir. Sonuçlar 09.08.2022 tarihinde gün içerisinde, arabam.com Instagram hikayemizde verilecek link üzerinden sitemizde açıklanacaktır.
 • Yarışmaya katılan kullanıcıların katılımının geçerli olabilmesi için arabam.com’un resmi Instagram hesabı olan @arabamcom hesabının takip edilmesi ve 3 arkadaşını etiketlemesi gerekmektedir.
 • Ticari bir koşul yoktur. Bir kullanıcı yarışmaya dilediği kadar farklı bir yorumla katılım sağlayabilir. Aynı yorumla tekrar katılım sağlayamaz. Kullanıcıların paylaştıkları fotoğraflarda ve yorumlarda, genel ahlaka aykırı olan, hakaret, küfür, aşağılayıcı veya karalayıcı unsurlar içeren uygunsuz olanlar ile 3. kişiler ve/veya markalar hakkında hakaret, küfür, aşağılayıcı veya karalayıcı unsurlar içeren uygunsuz yorumlar kaldırılabilir. Bu tür yorumları atan kullanıcıların, ödül kazanmış olsalar dahi, yöneticiler tarafından ödül hakları süresiz olarak herhangi bir bildirim yapılmaksızın ellerinden alınabilir.
 • Yarışmaya, 18 yaşından küçükler katılamaz. Katılsalar dahi, ödül kazanamazlar. Gerekli görüldüğü takdirde, yarışmaya katılan tüm katılımcıların kimlik ibraz etmesi zorunludur.
 • Katılımcılar kişisel bilgilerinin tamamının doğru olduğunu kabul ve taahhüt ederler. Hatalı bilgi verilmesi durumunda katılımcılar herhangi bir ödüle hak kazanamazlar. Yanlış iletişim bilgileri ve sair teknik sebeplerle ve/veya arabam.com kusurundan kaynaklanmayan sair herhangi bir nedenle ödül kazananların bu haklarını kısmen veya tamamen kullanamamalarından arabam.com’un herhangi bir sorumluğu ve yükümlülüğü olmayacaktır.
 • Mevzuat değişikliği, resmi merci veya yargı kararları kapsamında uygulamanın durdurulması sonucu doğacak herhangi bir durumun meydana gelmesi halinde, ödüle hak kazanılmış olsa dahi, önceden haber verilmeksizin uygulamanın durdurulmasından dolayı, arabam.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz ve herhangi bir tazminat talep edilemez.
 • Yarışma kapsamında kazanılan herhangi bir ödül nakde çevrilemez, başka bir kişiye devredilemez, ödülün parasal karşılığı istenemez. Bir kişi birden fazla ödül kazanamaz. Yarışma kapsamında paylaşılan tüm yorumların kullanım hakkı arabam.com’a aittir.
 • Yarışmaya katılan tüm kullanıcılar fotoğraflarının ve yorumlarının arabam.com tarafından farklı mecralarda kullanılabileceğini baştan kabul etmiş sayılırlar. arabam.com yarışma boyunca, yarışma gidişatını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını ya da haksız yollardan ödül kazandığı tespit etmesi durumunda ilgili kullanıcının kazandığı ödülü hiçbir uyarı yapmaksızın iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Biletler tek kişiliktir ve sadece 1 iç saha maçını kapsar. Katılımcı olan kullanıcılar, ad, soyad, telefon numarası ve TCKN bilgilerinin ARABAM COM İNTERNET VE BİLGİ HİZMETLERİ A.Ş tarafından sadece etkinlik özelinde kullanılacağını kabul ederek, hediye edilecek etkinlik bilet veya davetiyesini, yasa dışı yollarla satışa sunmayacağını taahhüt etmiş sayılacaktır. Kullanıcılar TCKN bilgisini yetkili firma ile paylaştıktan sonra Kombine Bilet sahibi olan, Passolig kartı olmayan, Passolig E-Bilet süresi dolmuş ve Cezalı-Bloke üyelere hediye bilet yüklenemez.
 • Belirtilen kurallar çerçevesinde yarışmaya katılan her katılımcı, yarışma ve gizlilik kurallarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt eder. arabam.com, yarışma katılımcıları içinden uygunsuz ya da şüphe uyandıran profilleri eleme ve dilediğini seçme hakkına sahiptir. arabam.com yarışmanın kurallarında dilediği zaman değişiklik yapma, yarışmayı durdurma veya süresini uzatma hakkına sahiptir. Yarışmanın tüm hakları arabam.com’da saklıdır. Yarışmaya katılan herkes, yukarıda yer alan şartları kabul etmiş sayılır.

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here