Aracınız için ihtiyacınız olan her hizmette yanınızda olan arabam garaj, Garaj Festivali başlığı altında üç muhteşem kampanya ile karşınızda!

Siz değerli müşterilerimiz için Kasım ayını coşku dolu indirimlerle karşılıyoruz. Kasım ayı boyunca çevirdikçe birçok hizmette 400 TL’ye varan indirim kazanacağınız ”Garajşansı Çarkıfelek Kampanyası”, ücretsiz periyodik bakım hizmetinden, 1000 TL kasko indirimlerine kadar yararlanabileceğiniz ”1 Milyonuncu Kullanıcıya Ulaşmamıza Özel Hediyeler” ve ”AutoKing ile periyodik bakımda tek fiyat 3499 TL” kampanyaları arabam garaj’da sizleri bekliyor! Garaj Festivali adı altında gerçekleştireceğimiz bu özel kampanyalar ile aracınız için ihtiyaç duyacağınız tüm hizmetlerde indirimlerle dolu bir festival havası yaşayacaksınız. Detaylı bilgi için gelin kampanyaları birlikte inceleyelim!

arabam garaj’da Çarkı Çevir, 400 TL’ye Varan İndirimleri Yakala!

Aracınızı garaj’a getirmenin şimdi tam sırası!

arabam garaj ailesi olarak, müşterilerimize özel olarak tasarladığımız “Garajşansı Çarkıfelek Kampanyası” ile aracınız için sunduğumuz hizmetleri şimdi daha avantajlı kılıyoruz. Bu heyecan verici kampanya sayesinde, aracınıza yaptıracağınız işlemlerde 400 TL’ye varan indirimler kazanma şansını elde edeceksiniz.

arabam.com’a üye olan bireysel kullanıcıların faydalanabildiği Garajşansı ile her çark çevirme anında, tüm işlemlerde özel indirimler kazanacaksınız ve aracınızın ihtiyaç duyduğu tüm hizmetler, sizin için bir avantaja dönüşecek. Şansınızı denemek ve aracınıza özel indirimler kazanmak için Garajşansı Çarkıfelek Kampanyasına hemen katılın! Çarkı çevir, 400 TL’ye varan indirimleri yakala! Detaylar için hemen tıkla!

Çarkı Çevirmek için Tıkla!

arabam garaj’da 1 Milyonuncu Kullanıcıya Ulaşmamızı Özel Hediyelerle Kutluyoruz!

arabam garaj, bu festivalin bir parçası olarak, 1 milyonuncu kullanıcısına kutlamak ve bu özel anı sizinle paylaşmak için “1 Milyonuncu Kullanıcıya Ulaşmamızı Özel Hediyelerle Kutluyoruz!” kampanyasını başlatıyor!

Garaj’a ilk defa aracını ekleyen belirli kullanıcılarımıza ücretsiz hediyeler veriyoruz. Siz aracınızı garaj’a eklemenin ayrıcalığını yaşarken, aynı zamanda ücretsiz periyodik bakım ve oto kuaför hizmetlerden, 1000 TL’ye varan kasko indirimlerine kadar geniş bir yelpazede kampanya ayrıcalıklarının tadını çıkaracaksınız. Bu özel hediye ve indirimlere sahip olmak ise oldukça kolay. Aracınızı garaj’a ekleyin ve sürpriz hediyeler kazanma şansını yakalayın! Detaylı bilgi için kampanyayı incele, indirimleri kazanma şansını kaçırma!

Şimdi Aracını arabam garaj’a Ekle!

Auto King Periyodik Bakımda Tek Fiyat 3499 TL!

Aracınızın periyodik bakımını yaptırmak hiç bu kadar avantajlı olmamıştı!

Araç bakımı, aracınızın güvenliği ve performansı için hayati önem taşıyan bir unsurdur. Her bir kilometre, aracınızın ömrünü etkiler. Düzenli bakım ise bu ömrü uzatmanın anahtarıdır. Bu nedenle, siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek adına, arabam garaj olarak Auto King iş birliğinde “Periyodik Bakımda Tek Fiyat 3499 TL!” diyerek kampanyamızı başlatıyoruz.

Düzenli periyodik bakımın aracınız üzerindeki olumlu etkilerini düşündüğümüzde, bu işlem güvenlik konusunda birinci sırada yer alıyor. Fren sistemlerinden motor performansına kadar tüm detaylar bu kampanya kapsamında sadece 3499TL! Hemen keşfet

Şimdi İncele!

Şimdi bu özel bu avantajları kaçırmamanız için sizi arabam garaj’a bekliyoruz!

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here