Geçen Haftanın En Çok Tıklanan 10 İlanı

73
1401368

10 Temmuz – 16 Temmuz Arasında En Çok Tıklanan 2.El İlanlar

73 YORUMLAR

 1. İnsaf artık Dün 60 70 bin olan arabalar bugün 150 200 bin lira olmuş. Dışarıda bu arabaların yüzüne bakan yok Bizim ülkede ise Servet değerinde.

  • Supersin Ali kardes
   Yuregine saglik
   Sacma insafsizliklari dile getirdin
   Yurekten katiliyorum .Alacaktim Artik vaz gectim Almiyorum .daire fiatina bir metre kupluk aracivsatmaya kalkiyorlar
   Araclar gercek deyerlerinin cooook uzerinde sacmalik.

 2. Serbest piyasaya bir denetim gelmediği sürece herkes kafasına göre fiyat koyar ve böyle anlamsız fiyatlar en çok tıklanan haline gelir. Bu araçlar yarı fiyata satılması lazım.. Dünyada tekiz bu konuda.. Denetim.. denetim..

 3. Bu arabalara bu bu fiyatlar zTürkiye’nin bittiğinin resmi. Bir yıl önce iki yaşında yirmi bin kilometrede aracı sattığım parayla bir yıl sonra ancak yirmibir yaşında yüzbinlerce kilometre yapmış hurda alabiliyorum. Sattığım araç üstüne kilometre koyduğu halde iki katından fazla değerlenmiş. Varlık vergisi bundan daha değerli idi. Hem alan kaybediyor hem satan kaybediyor.

 4. Kesinlikle 2.el oto ithalatına izin verilmeli. Bu nedir yahu? Bütün organizasyonlar, galeriler otomobil topluyor ve kafalarına göre fiyat oluşturuyorlar. Herkes birbirini emsal alıyor… vatandaşı düşünen yok!
  20 yıllık, 5, 6 kazalı, boyalı hurdalara dünyanın parasını yazıyorlar. Kim kime dum duma… 2. El ithalatına izin istiyoruz. Kalite gelsin 2. Ele, hurdalarda hurdaya gitsin artık…

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here