arabam.com

 

İhale araçları şimdi yayında!
Hemen inceleyin kar etme fırsatını kaçırmayın!
Arabam İhale

Ücretsiz İlan Ver

 • 2 dakikada ilan ver
 • İlanın hızlıca onaylansın
 • 8 milyon alıcıya ulaş
 • Aracını sat
Ücretsiz İlan Ver

Trink Sat

 • Araç bilgilerini gir, teklifimizi gör
 • Ücretsiz ekspertiz randevunu al
 • Güvenle ve zahmetsizce bize sat
 • 15 dakika içinde paran cebinde
Trink Sat

Yol Yardım Hizmetleri

Nerede olursan ol, bulunduğun noktaya Anında Yol Yardım hizmeti ile 3 adımda kolaylıkla çekici çağırabilirsin.

Konumunu paylaş

Yolda kaldığında bulunduğun konumu
uygulama üzerinden paylaş

İstediğin servisi seç

Yakınında olan tüm servisleri listeleyelim

Fiyatı gör

Aradaki mesafeye göre anlık
hesaplanan fiyatı önceden gör

Yardım çağır

Çekici trafik durumuna bağlı olarak ortalama
45 dakika içerisinde paylaştığın konuma gelsin

Yol yardım hizmetleri

Almak istediğin hizmetin tüm detaylarını, nereden alacağını ve kaç para alacağını ayrıntılı incele, aklında soru işareti kalmasın.

Arıza Yol Yardım
Arıza
Kaza Yol Yardım
Kaza
Lastik Yol Yardım
Lastik
Yakıt Yol Yardım
Yakıt
Akü Yol Yardım
Akü
Konaklama Yol Yardım
Konaklama

Yol Yardım paketi ile kendini garantiye al

Arıza, kaza, yakıt bitmesi gibi durumlarda yolda kalabilir veya akü takviyesine ihtiyaç duyabilirsin. Paketini şimdiden uygun fiyata al, yolda kaldığın an kolayca kullan.

Remo Assist Yol Yardım paketi
Remo Assist Yol Yardım paketi
69,00 TL

Tüm hizmet ve detayları görüntülemek için uygulama ile devam edin.

Nasıl Çalışır?

Uygulamayı İndir Arrow Image
Aracını Garaj'a Ekle Arrow Image
Fiyatı gör ve içeriği incele Arrow Image
İstediğin hizmeti al

Hemen aracını Garaj’a ekle,
avantajları yakala!

Yol Yardım

Yol yardım hizmetleri neler?
Aracın aniden arızalanması, lastik patlaması, yakıt bitmesi veya kaza sonrası aracın çalışmaması gibi durumlarda ihtiyaç duyabileceğin çekici hizmeti gibi hizmetleri kapsar.
Çekici hizmeti nedir?
Kaza veya arıza sonucunda aracın hareket etmemesi durumunda aracın en yakın servise çekilmesi için gerekli hizmettir. Olağan dışı bazı durumlarda Ahtapot Kurtarıcı ya da Vinç hizmeti de gerekli olabilir.
Nasıl çekici çağırırım?
Garaj sekmesinde bulunan hizmetler içinde yer alan ‘ Yol Yardım ‘ kategorisini seçerek bu başlık altındaki hizmetleri görebilir dilediğini seçerek satın alabilirsin.
Türkiye genelinde çekici çağırabilir miyim?
Evet, hizmet sağlayıcısı firmanın tüm Türkiye genelinde aktif çekicileri bulunmaktadır.
Çekicinin gelmesi ne kadar sürer?
Çekicinin paylaştığın konuma gelmesi, konumuna ve trafiğe bağlı olarak değişmekle birlikte ortalama 45 dakika sürer.
Lastik değişimi nasıl yapılıyor?
Yetkili araç paylaştığınız konuma gelir ve mümkünse lastik değişimini bulunduğun yerde gerçekleştirir. Yedek lastiğin olmaması veya bulunduğun yerin lastik değişimine uygun olmaması durumunda araç en yakın servise çekilerek lastik değişimi sağlanır.

7/24 Yol Yardım

Araç kullanmak, aracın beraberinde taşıdığı tüm riskleri de göz önünde bulundurmayı gerektiriyor. Günümüzde artık hemen hemen tüm markalar bir yerel tamir, bakım ve destek ağına sahipler. Yol yardım asistans firmaları ise eğer aracınızın başına arıza, kaza veya beklenmedik durumlar gelirse sizlere gerekli destek ve hizmeti veren firmalardır. Aracınız ile seyahat halindeyken olumsuz bir durum ile karşılaşırsanız yol yardım asistans firmaları ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Kaza veya arıza gibi durumlar ile ne zaman karşı karşıya kalacağımızı bilemeyiz. Gündüz, gece, şehir içi ve şehir dışı gibi farklı zaman ve yerlerde bu durumlarla karşılaşabiliriz. İşte tam bu noktada 7/24 yol yardım devreye giriyor. Bu hizmetin 7/24 olması sürücülerin için oldukça hayat kurtarıcı. Aksi halde zaman ve mekan seçme şansımız olmadığı için yolda kalma gibi bir durum ile karşılaşma ihtimalimiz oldukça yüksek.

Yol Yardım Nedir ? Yol Yardım Numaraları

Aracınızda herhangi bir anda meydana gelen olası bir kaza, arıza, yakıt bitmesi ve anahtar kaybolması gibi durumlarda devreye giren hizmettir. Kısacası sürücülerin olumsuz bir durumla karşılaştıklarında profesyonel kişiler tarafından çözüme ulaştıran hizmettir. Bu hizmeti veren kurumlar 7/24 yol yardım şeklinde sürücünün hayatını kolaylaştırmaktadır. Yol yardım fiyatları ise sigorta kapsamında olduğu için değişkenlik gösterebilmektedir. Umarız ki başınıza gelmez ancak sizlerde eğer yol yardıma ihtiyaç duyarsanız yol yardım numaraları ile iletişime geçerek yol yardım fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yol Yardım Çekici

Yolda kalan araçların oto servise götürülmeleri için yol yarım çekici hizmetine ihtiyaçları vardır. Bu hizmet sayesinde eğer aracınız ile yolda kalırsanız ya da herhangi bir olumsuz durum yaşarsanız yol yardım çekici sayesinde size en yakın oto servise götürülüyorsunuz. Çekici hizmeti alabilmek için aracınızın bir yerde kalması ve daha da çalışmıyor olması gerekiyor.

Yol yardım çekici teminatı kapsamında aracınız bulunduğunuz yerden alınır ve oto servise teslim edilir. Yol yardım çekici hizmeti sadece bu sınırlamalardan sorumludur. Eğer aracınız hareket edemez halde ise çekici hizmeti alabilirsiniz. Ancak burada belirtmemiz gereken aracın maliyeti ve hasar kaydı gibi durumlar çekici hizmeti içerisinde yer almaz.

7/24 Yol Yardım Lastik

Araç sürücülerinin özellikle de sık sık seyahat eden sürücülerin en çok karşılaştıkları durum lastik patlaması ya da arızalanması. Araç sahiplerine sunulan belki de en önemli hizmet yol yardım hizmeti. Elbette ki hiçbirimiz aracımızla yaşayacağımız sorunları öngöremiyoruz. Bu yüzden de yol yardım hizmetine ihtiyaç duyuyoruz. Araç sahiplerinin başına gelebilecek olası bir olumsuz durumda lastik patlaması. Böyle bir durumda 7/24 yol yardım lastik hizmeti araç sahiplerinin imdadına yetişiyor. Yani yol yardım lastik hizmeti sürücülerin işini son derece kolaylaştıran hizmetlerden biri.

161 Yol Yardım 

161 yol yardım, acil yardım çağrı hizmeti numaraları arasındadır. Yangın, ihbar ve polis imdat gibi durumlar için otoyol acil yardım hattı aranması gereken numaradır.

Yol Yardım Hizmetleri Nelerdir ?

Eğer araçlarınızın bakımını yaptırmadıysanız uzun yol öncesi ya da kış mevsiminde zor durumda kalabilirsiniz. Ancak her ne kadar uzun yola çıkmadan önce ya da kış mevsimine girmeden önce araçlarınızın gerekli bakımlarını yaptırmış olsanız da beklenmedik bir anda olumsuz bir durum ile karşılaşabilirsiniz. Bahsettiğimiz gibi yol yardım hizmetleri sürücülerinin olumsuz ve zor bir durumla karşı karşıya kaldıklarında devreye giren bir hizmet. 7/24 yol yardım hizmetleri belirli bir kapsam alanına sahiptir. Bu yol yardım hizmetleri ise;

 • Aracın kaza yapması veya bozulması gibi durumlarda, aracı çekme hizmeti
 • Aracın yakıtının bitmesi sebebiyle yolda kaldığı durumlarda, yakıt temin edilmesi hizmeti
 • Anahtarın kaybolması, bozulması veya unutulması gibi durumlarda, çilingir hizmeti
 • Aracın lastiğin patlaması gibi durumlarda da, lastik değişim hizmeti

Yol yardım hizmetleri kasko sigortası dahilinde otomatik devreye girmektedir. Ancak bu hizmetler, poliçeden poliçeye farklılık gösterebilir.

Yol Yardım Hizmetleri Hangi Durumlarda Devreye Girmez ?

Yol yardım hizmetleri bazı durumlarda kullanılamaz. Bu durumlar ise;

 • Araç sürücüsünün ilaç veya uyuşturucu madde kullanımı sonrası yardım çağırdığı durumda,
 • Sigortalı kişinin aracını araba yarışlarına katılması durumlarında,
 • Sürekli olarak aynı şekilde yapılan kaza durumlarında veya aracın hep aynı şekilde arızalanması gibi durumlarda,
 • Sigortalı kişinin kendi kendini yaralaması veya üçüncü kişiler ile kavgaya girmesi durumunda,

Yol Yardım Çekici Fiyatları

Olası bir olumsuz durum, kaza ve arıza sonrası eğer aracınız hareket edemeyecek halde ise yol yardım çekici hizmeti devreye giriyor. Peki yol yardım çekici fiyatları ne kadar ? Yol yardım çekici fiyatları bulunduğunuz şehre, çekicinin geldiği konumun uzaklığına ve çekicinin kullandığı donanım ve aparatlara göre değişiklik göstermektedir. Aynı zamanda yol yardım çekici fiyatları sektör bazında da değişkenlik gösterebilmektedir.