Lütfen bekleyiniz...

2.EL ARABA VİTRİN İLANLARI

Birlikte Büyüyoruz Tümünü Gör

Kırmızı bir araç almıştım. Arabam.com'a aracımızın ilanını girdik. On dakika içinde bir hanımefendi aradı ve yeni yıla bu arabayla girmek istediğini çünkü; bir totem gerçekleştirdiğini aktardı. Satışımızı yeni yıla girmeden gerçekleştirdik. Arabam.com sayesinde de hanımefendinin totemini gerçekleştirmiş olduk.
Ozan Baysal / Antalya
BAYSAL OTOMOTİV / ANTALYA
arabam.com ile tanışmadan önce sadece bölgemizde satabileceğimiz araç gruplarına çalışırken arabam.com sayesinde model olarak Türkiye geneline açıldık. Hatta yurtdışında yaşayıp Türkiye'ye gelen vatandaşlarımıza bile araç satabilme olanağına eriştik.
Turgut Kozan / Antalya
KISMET OTOMOTİV
Güncellemelerinizi gördükten sonra ilan vermek istedim. 5 dakikada ilan verdim, 1 saat içerisinde sattım. Daha ne olsun!
Emrah Sayan

Test Sürüşleri Tüm Sürüşler

Murat Tosun, Citroen C-Elysee test sürüşü yaptı

Murat Tosun: Kia Sportage 1.6 CRDi DCT test sürüşü yaptı

Volvo XC40 D4 AWD test sürüş izlenimleri ile aracı detaylı olarak inceledik. Volvo XC40 D4 AWD tasarımı, iç mekan özellikleri, motor seçenekleri ve daha fazlası için okumaya devam edin… Volvo...

Yeni Ford Focus İncelemesi yaptık…

Haberler Tüm Haberler

LPG’li Araçlar Kapalı Otoparklara Girebilecek

Aracınızı satmayı mı düşünüyorsunuz? arabam.com satış sürecinizi kolaylaştırmak için yeni hizmeti ile karşınızda: Trink Sat ile aracınızı arabam.com`a satabilir, paranızı 1 saat içinde alabilirsini...

Ford Edge İncelemesi yaptık…

En çok tıklanan ikinci el arabalar hangileri? En çok hangi ikinci el araç ilanları ilgi görüyor.