Kapat
İnternet tarayıcısı olarak
 kullandığınızı gördük. Arabam.com sitesini daha hızlı ve verimli kullanabilmeniz için tarayıcınızı güncellemenizi veya yeni bir tarayıcıyı ücretsiz olarak yüklemenizi tavsiye ederiz.

UĞUR OTOMOTİV SUNGURLU - Çorum

arabam.com'da
6.
Firma Yetkilisi
UĞUR ERGİŞİ
Telefon
(0850) 325 08 72
Fax
Adres
SAMSUN ASFALTI ÜZERİ 1.KM SUNGURLU/ÇORUM
Merkez / Sungurlu / Çorum ... devamı
Firma Hakkında
Her başarının altında bir gerçek yatar, oda dürüstce yapılan mücadele ve uğraşlardır. Bizler UĞUR OTOMOTİV olarak 1992 yılından itibaren bu mücadelenin içerisinde olduk,bu günlere gelebilme başarısını gösterdik.Tabiki sizlerin sayesinde. Müşteri memnuniyeti prensiplerimizin başında gelmektedir. Dürüstlük ve doğruluk ilkelerimizden asla ödün vermeden,sizlerin destekleriyle yolumuza devam etmekteyiz.Satış ve sonrası sağlamış olduğumuz kolaylıklar hep taktir görmüştür. REFERANSIMIZ GEÇMİŞİMİZDİR..... BİTMEYEN SERVET İTİBARDIR....... OTOMOBİL ile ilgili her konuyu bizlere danışabilirsiniz. Sizlere hizmet vermek,Bizleri onurlandırmaktadır.

UĞUR OTOMOTİV SUNGURLU Arabam.com'da!

UĞUR OTOMOTİV SUNGURLU Firmasına ait toplam 6 İlan bulunmaktadır. İlginizi çeken ilan ya da ilanlar için firma yetkilisi UĞUR ERGİŞİ ile iletişime geçebilirsiniz. Firma yetkilisine telefon numarası üzerinden ya da ilan sayfasındaki "Mesaj Gönder" butonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz.

UĞUR OTOMOTİV SUNGURLU Firmasının Arabam.com'daki 6. Yılı!

Bu firmanın Türkiye'nin en büyük otomobil sitesi Arabam.com'da 6 yıllık üyeliği bulunuyor. Firma Fiat ,Mercedes ,Opel ,Renault ,Volkswagen marka araçlar satmaktadır.