TARHANLAR OTOMOTİV - Aydın

arabam.com'da
4.
Firma Yetkilisi
TARHANLAR OTOMOTİV
Telefon
Fax
Cep
Adres
CUMHURİYET MAHALLESİ AKELLER CADDESİ NO:18
Söke / Söke / Aydın ...devamı
Firma Hakkında
Tarhanlar Otomotiv, 41 yıllık başarılı bir ticari geçmişe ve deneyime sahip olan Mehmet Tarhan ve kardeşleri tarafından NISSAN BAYİİ 4S PLAZA 1998 yılında kurulmuştur.Deneyimli satış personeli ve profosyonel servis kadrosuyla Aydın'ın Söke ilçesinde hizmet vermektedir. Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet Tarhan, 41 yıl önce bakkal dükkanı ile başlayan ve zaman içinde kurulan aile şirketlerinin bugün geldiği noktanın, kardeşlerinin toplam başarısı ile geldiğini ifade etmektedir. Aile şirketlerinin bu başarısının sırrı, hem işlerine hem de birbirlerine duydukları saygı, sevgi ve birliktelikten kaynaklanmaktadır. Bugün yaklaşık 150 kişi istihdam eden Tarhanlar Şirketler Grubu otomotivin yanı sıra, inşaat, beyaz eşya, likit gaz, gıda, tarım ve hayvancılık sektöründe başarılı işlere imza atmaktadır.

TARHANLAR OTOMOTİV Arabam.com'da!

TARHANLAR OTOMOTİV Firmasına ait toplam 1 İlan bulunmaktadır. İlginizi çeken ilan ya da ilanlar için firma yetkilisi TARHANLAR OTOMOTİV ile iletişime geçebilirsiniz. Firma yetkilisine telefon numarası üzerinden ya da ilan sayfasındaki "Mesaj Gönder" butonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz.

TARHANLAR OTOMOTİV Firmasının Arabam.com'daki 4. Yılı!

Bu firmanın Türkiye'nin en büyük otomobil sitesi Arabam.com'da 4 yıllık üyeliği bulunuyor. Firma Nissan marka araçlar satmaktadır.