Kapat
İnternet tarayıcısı olarak
 kullandığınızı gördük. Arabam.com sitesini daha hızlı ve verimli kullanabilmeniz için tarayıcınızı güncellemenizi veya yeni bir tarayıcıyı ücretsiz olarak yüklemenizi tavsiye ederiz.

SALGIN MOTOR - İstanbul

arabam.com'da
3.
Firma Yetkilisi
İSMAİL ÇOBAN İSMAİL ÇOBAN
Telefon
Adres
ATATÜRK CAD.N:46 ÖZKAYABAŞI APT.DÜK.B KÜÇÜKYALI
Küçükyalı / Maltepe / İstanbul ... devamı
Firma Hakkında
Motosiklet Servisinde – Salgın Motor Salgın Motor ; Motosikletlerimizi güvenle bırakabileceğimiz, servisteki durumunu online olarak takip edebileceğiniz, hatta servisteyken özlediğiniz motosikletinize özel şifrenizle salginmotor.com adresinden giriş yaparak, özleminizi giderebileceğiniz yeni ve sıra dışı çözümlerle tüketicinin karşısına çıkan bir motosiklet servisidir. Abdullah Çoban tarafından 2001 yılında samandırada faaliyete geçmiş,ve hali hazırda Maltepe/Küçükyalıda her biri profesyonel son derece başarılı (Raşit ve İsmail Çoban.) kardeşler tarafından hizmetine devam etmektedir. Salgın Motor ; Diğer motosiklet servislerinden farklı olarak; motosikletiniz adresinizden alınarak servis merkezinde gerekli uygulama yapıldıktan sonra tekrar adrese teslimat, yol yardımı, sigorta (kasko-zorunlu trafik) işlemleri, ekspertiz uygulamaları, servisteki motosikletiniz ile ilgili çalışma bilgilerini internetten takip edebilme (online servis alanını izleme), servis içi hasar görme sigortası, test sürüşü sigortası, servis sonrası detaylı rapor , kredi kartı ve taksitlendirme şeklinde ödeme seçenekleri, yurt dışı anlaşmalar ile Türkiye’de temin edilemeyen yedek parçaların temini gibi birçok alanlar yenilikler vaadleri arasında. Motosikletinize sizin kadar değer veren, dürüstlük ve şeffaflık ilkesine dayalı bir hizmet almak, hem kısa sürede hem de dosdoğru bir şekilde motosikletinize kavuşmak için mahalle tamircisi anlayışından uzak bir anlayışla hizmet vermekteyiz. Salgın motor sizleri ve değerli motosikletlerinizi bekler…. Saygılarımızla, Salgın Motor Ltd.Şti.

SALGIN MOTOR Arabam.com'da!

SALGIN MOTOR Firmasına ait toplam 6 İlan bulunmaktadır. İlginizi çeken ilan ya da ilanlar için firma yetkilisi İSMAİL ÇOBAN İSMAİL ÇOBAN ile iletişime geçebilirsiniz. Firma yetkilisine telefon numarası üzerinden ya da ilan sayfasındaki "Mesaj Gönder" butonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz.

SALGIN MOTOR Firmasının Arabam.com'daki 3. Yılı!

Bu firmanın Türkiye'nin en büyük otomobil sitesi Arabam.com'da 3 yıllık üyeliği bulunuyor. Firma Haojin ,Haojue ,Rks ,TVS marka araçlar satmaktadır.