Reklamın kapanmasına sn.
Kapat
İnternet tarayıcısı olarak
 kullandığınızı gördük. Arabam.com sitesini daha hızlı ve verimli kullanabilmeniz için tarayıcınızı güncellemenizi veya yeni bir tarayıcıyı ücretsiz olarak yüklemenizi tavsiye ederiz.

Yeni Opel Astra Sedan’la tanışın!

 Yeni Opel Astra Sedan’la tanışın!

Opel’in sevilen C segmenti modeli Astra, sedan karoseri için gün sayıyor. Opel Astra Sedan’ın testleri tam gaz devam ederken arka kısmı kamuflajlı bir araç görüntülendi.

 Astra sedan ülkemiz gibi sedan pazarının büyük olduğu yerlerde ilgi görecektir. Modelin motor seçenekleri Hatchback kardeşi ile aynı olacak. 

 

 

 

 

YORUMLAR

kirpii 2.4.2012 15:32:04
Astra Sedan Yakıt 1.3 cdtı
İbrahim Ethem bey araç yakıtı gerek coğrafi gerek iklim koşullarında değişkendir.Ayrıca sürüş tarzı ve kullanım koşullarıda buna eklendiğinde çok farklı veriler elde etmek mümkün.1.3 dizel olan araçlar istanbul'un sıkışık trafiğinde gerek esyronik gerekse manuel ortalama 100km''de 5-6 litre seviyelerinde geziyor bizzat kendi kullanımımda 5.4 ve 5.6 verilerine rahatça ulaşılıyor. Ancak yer ERZURUM HAVA -10 birde kısa mesafe kullanırsanırsanız tabi kar lastiği ile tahmin yürütüyorum .7-8 hatta 9 lara çıkabilir.UNUTMAYIN sadece örnek verdim.Ve bütün araçlar kış aylarında %20 oranla hatta kısa mesafe (4km,8km,10km)daha artabilir.motor geç ısınacağı için yakıt tüketimi artış göstermektedir. Saygılar...
60 2
İBRAHİM ETHEM KURT 30.3.2012 16:36:47
OPEL ASTRA SEDAN YAKIT...
bende de 2009 1.3 Dizel seden elegance var. daha yeni aldım 2. el. ancak bilmiyorum tasarruf bu mu? 1 depo yakıt ile şehir içi 600-650 km yapıyorum. ancak ERZURUM gibi havanın -10 dan aşağı düşmediği bi yerdeyim, kışlık lastiklerle. elbette etkisi olacaktır ama, bana sanki fazla yakıyor gibi geldi. SİZLER NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ BU KONUDA...???
3 0
kirpii 15.2.2012 15:14:26
Ekonomi Yapayım Derken!!!
Benzinli araçların performansı piyasadaki pek çok araçla olmasada benzer seviyede(üstün) ancak fiat ortaklığındaki 1.3 mültijet ağır bir araca ve yüklü iken performans kayıpları yaratabiliyor.Fiat'ın 1.3cc'1.6 -1.9 ve 2000cc 'ye kadar geniş bir dizel seçeneği var'ki piyasanın en başarılı güç ve tork değerlerine sahip kendi araçlarına olan ön yargı!!! Opel bu ödüllü motorlar varken neden hala 1.3 te sayıyor anlamak güç Markanın imajını zadeliyor. Ben bu motor gamında ki ve diğer marka araçların motorlarını çoğu kez denemişimdir (uzunca süre ve hala astra aracım var. ) araçları sıkça test etme fırsatı bulan bir kişi ve otomotiv sektöründe çalışan bir kişi olarak bunları söylüyorum.Toplum olarakta çok fazla ön yargılı yaklaşabiliyoruz Örneğin Fiat araçları Opel araçları Hyundai Toyota vs.. Fiat ne motoru ne kasası 5 para etmez diyen Opel sahipleri Opel 'in combo corsa vectra astra İnsignia araçlarının motorları Fiat -GM oartaklığında üretiliyor dedimde surat ifadesi gülünç oluyor.Toyotada ise dizel motorların ciddi oranda yağ yakma problemi var. Ford olsun Volvo olsun aynı grupta motor kullanıyor peki ya Audi Wolksvagen Seat onlarda aynı corsa ile punto aynı platform kerdeşi parçalar ciddi oranda aynı...Evet şimdi gelelim asıl meseleye Opel ticareti seçmiş müşteriye kulak vermemiş 1.3 e devam diyor. ilk olarak ne istediğine bakacaksın azmı yaksın.performanslımı olsun ikiside olsun dersen.taze bitti derler adama:)oda yağ yakıyor:)işin gerçeği herşeyin 4-4'lüğü OLMAZ OLAMAZ
62 1