Kapat
İnternet tarayıcısı olarak
 kullandığınızı gördük. Arabam.com sitesini daha hızlı ve verimli kullanabilmeniz için tarayıcınızı güncellemenizi veya yeni bir tarayıcıyı ücretsiz olarak yüklemenizi tavsiye ederiz.

Yeni Mercedes-Benz E Serisi

 Yeni Mercedes-Benz E Serisi

Mercedes-Benz E serisinin ilk fotoğrafları otomobil severlerin beğenisine sunuldu.

 Online olarak paylaşılan fotoğraflar otomobil severlerin meraklı bekleyişini sona erdirdi. Alman üretici E-sersin de özellikle ön bölümde yaptığı makyaj ile karşımıza çıkıyor. Eski nesildeki iki far tasarımının aksine tek bir yapıya kavuşmuş far grubuna yer verilmiş. Led gündüz farlarının entegresiyle agresif bakışlara sahip olan modelin tampon yapısı bu kompozisyonu nitelemiş. Arka bölümde yer alan Led stop grubu yer alırken çift çıkışlı egzoz sistemi ve krom detaylar daha sportif bir yapı kazandırmış. Bu detaylara Estate versiyonunda da rastlamak mümkün. Motor gamı hakkında henüz bir bilgi yer almıyor.

 

 

 

 

    En güncel sıfır km MERCEDES E Serisi fiyatlarını 0 Km sayfasında bulabilirsiniz...

    En son ikinciel MERCEDES E Serisi ilanlarını İkinci El sayfasında bulabilirsiniz...

YORUMLAR

Burak Yavuz 26.5.2013 13:27:48
Mercedes Yeniden Liderlik Yolunda
Daimler AG Başkanı Dr.Dieter Zetsche 2020 yılında Mercedes-Benz'i yeniden bir numaralı premium olarak görmek istediğini dile getirmişti.Alman Otomotiv Devi Mercedes-Benz 2013 model yılı için E-Serisi'ni yeniledi.BMW 5-Serisi ve Audi A6'nın yenilenmesiyle birlikte rakiplerinin gerisinde kalan Mercedes-Benz yeni E-Serisi ile bunun ilk başlangıcını yapmaya hazırlanıyor.Öncelikli olarak yeni E-Serisi'nin tasarımıyla başlamak gerekirse Mercedes-Benz tasarımcıları beni affetsin ama bana göre yeni E-Serisi'nin tasarımı kısmen 'kilolu' kısmen de 'yabani' olmuş.İç mekana geçtiğimizde ise bolca krom ve alüminyum nedeniyle iç mekandaki 'süslülük faktörü' de yüksek.Hatta bazıları bunu aşırı bile bulabilir.Yeni E-Serisi'nde Mercedes-Benz mühendisleri sürüş keyfi uğruna mükemmellikten bilinçli olarak vazgeçmişler.Ancak bir dakika!Bu eskiden bir BMW özelliği değil miydi? Yeni teknolojik sistemler konusunda ise Mercedes-Benz'in bu konuda ne kadar başarılı olduğunu kanıtlıyor.Örneğin Distronic Plus sistemi sıkışık trafikte yarı otonom sürüşe izin vererek E-Serisi'ni 5-Serisi ve A6 karşısında bir adım öne taşıyor.Yeni E-Serisi teknolojik sistemler konusunda ise lider.Ancak şunu açık bir şekilde söyleyebiliriz ki yeni E-Serisi rakipleri ile aynı seviyede.BMW ve Audi'nin buna nasıl cevap vereceklerini merak ediyorum.
7 0
Burak Yavuz 17.12.2012 17:34:15
Yeni 'E' Yüzünü Gösterdi!
Alman Otomotiv Devi Mercedes-Benz lüks orta sınıftaki başarılı temsilcisi E-Serisi'ni 2013 model yılı için yeniledi.Sınıfında BMW 5-Serisi ve Audi A6'nın yenilenmesi ile E-Segmenti'nde rakiplerinin gerisinde E-Serisi şık ve modern hatları ile dikkat çekiyor.Bir önceki nesil S-Serisi'nden izler taşıyan yeni E-Serisi ile Mercedes-Benz E-Segmenti'nde kaybettiği pazar payaını yeni E-Serisi ile yakalamayı planlıyor.Daha şık ve köşeli hatlara sahip olan yeni E-Serisi yeni tasarımı,artan kalite ve konfor özellikleri ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.Bir önceki nesilde ki iki far tasarımının aksine yeni LED ve bütün far sistemine kavuşan yeni E-Serisi LED gündüz farlarının da entegre edilmesiyle daha agresif bir görünüm kazanmış durumda.Ayrıca E-Segmenti'nde satışa sunulduğu ilk yıldan bu yana sınıfında Mercedes-Benz E-Serisi,BMW 5-Serisi,Audi A6,Lexus GS karşısında çok kısa bir zamanda başarısını kanıtlamayı başaran Güney Koreli Otomotiv Devi Hyundai'nın E-Segmenti'ndeki başarılı temsilcisi Genesis'te 2013 model yılı için yenileniyor.Hyundai'nın 2013 model yılı için yenilemeye aldığı ancak ülkemizde yüksek vergi ve satış fiyatından dolayı Hyundai'nın istediği satışları elde edemediği Genesis'in de yenilenmesiyle E-Segmenti'nde bir anlamda rekabet yeni bir boyut kazanacak gibi görünüyor.
8 3