Reklamın kapanmasına sn.
Kapat
İnternet tarayıcısı olarak
 kullandığınızı gördük. Arabam.com sitesini daha hızlı ve verimli kullanabilmeniz için tarayıcınızı güncellemenizi veya yeni bir tarayıcıyı ücretsiz olarak yüklemenizi tavsiye ederiz.

İşte Yeni Dacia Logan'ın İlk Fotoğrafları!

 İşte Yeni Dacia Logan'ın İlk Fotoğrafları!

Dacia Logan yeni jenerasyonuna kavuşuyor. Renault alt yapısını kullanan Dacia modelleri düşük fiyata sundukları yüksek yararla dikkatleri topluyorlar. Logan ülkemizde özellikle dizel versiyonu ile sevilen bir model oldu ama artık yaşlanmıştı.

Dacia uzun bir süreden sonra Logan'ı yenilemye karar verdi ve hazırlanan aracın ilk görselleri internete düştü. Daha modern bir görünüme kavuşan Logan 2'de en çok değişen iç tasarım dikkatleri çekiyor.

Orta konsoldaki cam kumandaları kapılara alınarak aracın en çok eleştirilen ergonomik sorunu aşılmış görünüyor ve orta konsol Dacia'nın yeni multimedya ve navigasyon sistemine kavuşmuş.

 

 

 

 

    En güncel sıfır km DACIA Logan fiyatlarını 0 Km sayfasında bulabilirsiniz...

    En son ikinciel DACIA Logan ilanlarını İkinci El sayfasında bulabilirsiniz...

YORUMLAR

Fatih Burs 18.9.2012 22:44:38
Şeytan ayrıntıda
Çok ilginçtir. Tüm internet siteleri bu haberi, bu fotoğraflarla ve bu metinle duyurdu. Sizlere iletilen eldeki veriler bu. Tamam. Hadi sizlere bu verileri verenler hödük. Ama sizin işiniz bu. Dikkat etsenize. Cam kumandaları orta konsolda kabak gibi duruyor. Kapı içleri de boş. Biraz dikkat.
23 3