Reklamın kapanmasına sn.
Kapat
İnternet tarayıcısı olarak
 kullandığınızı gördük. Arabam.com sitesini daha hızlı ve verimli kullanabilmeniz için tarayıcınızı güncellemenizi veya yeni bir tarayıcıyı ücretsiz olarak yüklemenizi tavsiye ederiz.

Dacia’nın 7 kişilik MPV’sine hazır olun!

 Dacia’nın 7 kişilik MPV’sine hazır olun!

Renault çatısı altında yaptığı ucuz otomobillerle dikkat çeken Dacia, Duster modelinden sonra yeni bir segmente daha girmeye hazırlanıyor.

İsmi Popster olarak sızan yeni model 7 kişilik bir MPV olacak. Logan Platformunun modifiye edilmesiyle orta çıkarılacak araç 4,5 metre civarında uzunluğa sahip olacak. 1.2, 1,4 ve 1,6 litrelik benzinli motorların  yanı sıra 1.5 dCi dizel motorla satılacak model, Lagan MCV ve Renault Scenic arasında bir fiyatla satışa sunulacak.

Dacia’nın yenilikleri bunlarla da sınırlı değil. Romanyalı üreticinin K97 kodlu projesinde kendi hafif ticari aracını yapmayı planladığı konuşuluyor. Bu model için Dacia’nın kendi Kangoo’su diyebiliriz. 
 

YORUMLAR

taner tombalak 24.2.2011 21:54:54
UYGUN FİYATA KALİTELİ OTOMOBİL
DACİA YAVAŞ ADIMLARLA ZİRVEYE ULAŞMAYA ÇALIŞIYOR BAŞARILI OLACAĞINDAN EMİNİM..
6 0
The Catalyst 22.2.2011 16:58:46
Dacia Tamam İyi Ama...
Şimdiden Logan MCV'yi Bir Station Model Olarak Kabul Ederim. Pekiyi Ya Popster? Keşke Kompakt MPV Olsaydı Ama O Zaman Da Dacia'nın Kangoo'su Ve Arka Kapıları Kızaklı Olsun Yani!... :S
2 0