Reklamın kapanmasına sn.
Kapat
İnternet tarayıcısı olarak
 kullandığınızı gördük. Arabam.com sitesini daha hızlı ve verimli kullanabilmeniz için tarayıcınızı güncellemenizi veya yeni bir tarayıcıyı ücretsiz olarak yüklemenizi tavsiye ederiz.

Peugeot Partner Tepee Binek ve Taksi versiyonları ile Türkiye’de

 Peugeot Partner Tepee Binek ve Taksi versiyonları ile Türkiye’de

Peugeot, Partner Tepee ailesini rekabetçi versiyonlarla genişletmeye devam ediyor. Hafif ticari araç segmentinin en önemli oyuncularından biri olan Partner Tepee, artık binek versiyonu ile de tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

Partner Tepee ailesinin yeni binek versiyonu, sahip olduğu donanım seviyesi ve avantajlı fiyatları ile Peugeot showroomlarındaki yerini aldı. Premium donanım paketi ile sunulan Partner Tepee Binek, sürücü ve yolcu hava yastıkları, ön konsola entegre vites kolu, sürücü ve yolcu için koltuk kolçakları, elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar, yükseklik ve derinlik ayarlı direksiyon, direksiyondan kumandalı radyo/CD çalar, ön sis farları ve tamamı gövde rengi olan tamponlara, yan çıtalara ve kapı kollarına sahip.

 

Partner Tepee Binek hususi kullanımda önemli avantajları da beraberinde getiriyor. Partner Tepee Binek’te araç muayeneleri ilk üç yaş sonrası iki yılda bir yapılıyor. Bu da kullanım maliyetleri açısından ekstra fayda sağlıyor.

 

Partner Tepee binek versiyonu ile önemli bir sektöre de giriş yapmış oluyor. Sahip olduğu geniş iç hacim, büyük bagaj ve arkadaki sürgülü kapıları ile inme-binme kolaylığı sunan Partner Tepee Binek, “TAKSİ” olarak mükemmel kullanım özellikleri sağlıyor.

Euro 5 normlarına uyumlu iki farklı motor seçeneğine sahip olan modellerden Partner Tepee Premium 1.6 HDi 92 hp 46 bin 750 TL, Partner Tepee Premium 112 hp ise 49 bin 750 TL fiyat etiketleri ile Peugeot Yetkili Satıcıları’nda yerlerini aldılar.

 

YORUMLAR

mehmet saka 18.3.2012 13:09:54
sizi uyanıklar sizi
pejoya bakın, ilk üç yıl seni güzel bi kazıklayayım sonra bakımları her yıl değilde iki yılda bir yaparsın ilk üç yıl sakın sanayiye gidipte 600 tl lik işi 100 tl ye yaptırma seni garantiden çıkarırım,garanti bitince nasılsa bize gelmezsin diyor, bende senin gibi bir firmanın otosunu almam diyorum.
29 9
SERHAT BULUT 18.3.2012 12:26:24
partner için 50 bin mi?
Hiç kimse kusura bakmasın ama 50 bin veripte bu tarz araba alınmaz.Aslında 50 bine araba da alınmaz biraz daha eklemeyle ileriye dönük yatırım amaçlı ev arsa yada değer kaybetmeyen yatırım yapılabilir.Günümüzde kolay para kazanılmıyor.
27 4