Kapat
İnternet tarayıcısı olarak
 kullandığınızı gördük. Arabam.com sitesini daha hızlı ve verimli kullanabilmeniz için tarayıcınızı güncellemenizi veya yeni bir tarayıcıyı ücretsiz olarak yüklemenizi tavsiye ederiz.

Volkswagen müşteri memnuniyetinde yine lider!

 Volkswagen müşteri memnuniyetinde yine lider!

Türkiye Kalite Derneği (KalDer) tarafından gerçekleştirilen Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksi (TMME) çalışmasının 2009 yılı 4. çeyrek sonucuna göre Volkswagen Binek Araç, sektöründe müşteri memnuniyetinin en yüksek olduğu otomotiv markası seçildi.

Türkiye çapında 81 ilde gerçekleştirilen görüşmelerle şekillendirilen Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksi sonuçlarına göre Volkswagen Binek Araç, 2009 son çeyreği sonuçlarına göre müşteri beklentilerini en uygun şekilde karşılayan binek otomobil markası oldu. 2005-2007 yılları arasında aynı başarıya imza atan Volkswagen Binek Araç, böylece geçtiğimiz yılın Türkiye’de binek otomobil sektöründe müşterisini en fazla mutlu eden markası olmayı başardı.

“Çalışmalarımızın sonuçlarını alıyor olmaktan mutluluk duyuyoruz”

Kazanılan başarının, tesadüf olmadığını belirten Doğuş Otomotiv – Volkswagen Binek Araç Genel Müdürü Vedat Uygun, “2005-2007 yılları arasında da aynı başarıyı gösteren bir firma olarak, gerçekleştirdiğimiz çalışmaların doğru olduğunu görüyor olmaktan mutluyuz. Yetkili satıcı teşkilatımızdan iş ortaklarımıza kadar müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, satış ve satış sonrasında önemli çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Bu çalışmaların müşterilerimiz nezdinde bu şekilde takdir görmesi ve Volkswagen markasını bu alanda sektör birinciliğine taşıması bizlere güç katıyor. Hedefimiz, kaliteli hizmet anlayışımızı iş ortaklarımızla satış ve satış sonrasında geliştirerek sürdürmektir.” dedi.

TMME Ulusal Endeksi, Türkiye çapında 81 ilde yapılan görüşmelerle şekilleniyor. Dünyada Amerika dahil 20’yi aşkın ülkede, ulusal müşteri memnuniyeti endeksinin ölçülmesinde kullanılan bilimsel ACSI/Fornel modeli uygulanarak yürütülen Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksi (TMME) ile, 2005 yılından bu yana her çeyrek sonunda tüketicilerin markalardan memnuniyeti sayısal olarak gözler önüne seriliyor.

YORUMLAR

MEHMET ALİ DOĞAN 29.5.2012 17:24:07
şikayet
2011 model transporter aracım 13.000 km de olmasına rağmen arka lastikleri görünümü sapa sağlam olduğu halde rahatsız edici ses yapıyorve maalesef garantiye sokmamak için türlü bahaneler gösteriliyor servisin tutumundan kesinlikle memnun değilim ve tüketici mahkemesine kadar hertürlü haklarımı arayacam tel.05324875012 mersin
31
ünsal şenses 7.8.2011 19:00:45
bilgi edinmek
benim 2009 model opel corsa 1.4 emjoy marka arabam var arabamdan memnunum ama wolswagen golf u de denemek istiyorum wolswagen e karşı olumludan çok olumsuz yorumlar alıyorum çogu parça sorunu ve servis problemi acaba hata mı yapıyorum bana yardımcı olurmusunuz
12
meral bakır 10.5.2011 17:37:27
wolksvagen müşteri memnuniyeti
hiçde aynı fikirde değilim 10 yıllk golfun şanzımanı çatlarsa ve servis size 10000TL ye olacağını söylerse (araba 16000TL ediyor) müşteri memnuniyeti nerede kalıyor tatilde hasta kocamla başıma geldi
60