Reklamın kapanmasına sn.
Kapat
İnternet tarayıcısı olarak
 kullandığınızı gördük. Arabam.com sitesini daha hızlı ve verimli kullanabilmeniz için tarayıcınızı güncellemenizi veya yeni bir tarayıcıyı ücretsiz olarak yüklemenizi tavsiye ederiz.

Erdoğan'a 500 bin liralık yeni makam aracı!

 Erdoğan'a 500 bin liralık yeni makam aracı!

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Çankaya Köşkü’ndeki MGK toplantısına yeni makam aracı ile geldi. Erdoğan Mercedes marka makam aracını, Cumhurbaşkanı Gül’ün de kullandığı BMW 760i Long modelinin bir benzeri ile değiştirdi.

Erdoğan’ın 12 silindirli ve 544 beygir gücündeki 2011 model BMW 760i Long marka makam aracında, en üst düzeyde güvenlik önlemleri bulunuyor. Özel bir zırh kaplamasına sahip olan makam aracı, aynı zamanda biyolojik silahlara karşı koruma özelliğine de sahip. Araç, bombalı saldırı sonrasında oluşabilecek yangına karşı toz bulutu oluşturup yangını önleyebiliyor. Erdoğan’ın yeni makam aracının zırhsız piyasa satış fiyatının yaklaşık 500 bin lira olduğu öğrenildi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    En güncel sıfır km BMW 7 serisi fiyatlarını 0 Km sayfasında bulabilirsiniz...

    En son ikinciel BMW 7 serisi ilanlarını İkinci El sayfasında bulabilirsiniz...

YORUMLAR

ŞRERAFETTİN 14.1.2012 09:17:52
ÖNERİ
SAYIN BAŞKANIMIZA AZ BENOLSA 1MİLYONLUKUKALIRIM
0 5
Burak Yavuz 27.6.2011 12:25:15
SİZ O'NUN HAYALİNİ BİLE KURAMAZSINIZ!
Ngoktay linkli arkadaşım sen herhalde ne saçmaladığının farkında değilsin.Kimse sana ne parti reklamı yap dedi nede saçmala dedi.Ngoktay linkli arkadaşım siz Mercedes-Benz'in hayalini bile kuramazsınız.Siz sadece kulaktan doğma fikirlerinizle kendinizi kandıran birer zavallısınız ki siz eğer kendinize BMW gibi 3.Sınıf bir markayı kendinize layık görüyorsanız.Ben size başka birşey söylemiyorum.Sadece 'Allah size akıl fikir versin' diyorum.Çünkü ne bir BMW nede bir Audi'nin hiçbir zaman Mercedes-Benz'in yerini alamayacağını herkes biliyor.Fakat ngoktay linkli arkadaşım kendini kandıran birer zavallı olduğu için hala ne saçmaladığını ve kiminle kaşık attığını henüz öğrenememiş.Siz değil rüyanızda hayalinizde bile Mercedes-Benz'i göremeyecek kadar kültürsüz kişilersiniz.
19 8
ngoktay 10.6.2011 12:40:34
ERDOĞANA BU YAKIŞIR...!
Devlet verilerine göre,13 milyon,gerçek verilere göre 16 milyon aç ve yoksulumuz var.Sayın erdoğanın kayıtlı,kayıtsız kaç makam aracı,kaç uçağı,kaç helikopteri var?Ben sade vatandaş olarak merak ediyorum...On yıl önce hayaldi,gerçek oldu.saygılarımla.
10 5