Reklamın kapanmasına sn.
Kapat
İnternet tarayıcısı olarak
 kullandığınızı gördük. Arabam.com sitesini daha hızlı ve verimli kullanabilmeniz için tarayıcınızı güncellemenizi veya yeni bir tarayıcıyı ücretsiz olarak yüklemenizi tavsiye ederiz.

100 TL Peşinat İle Toyota Sahibi Olmak Artık Mümkün...

 100 TL Peşinat İle Toyota Sahibi Olmak Artık Mümkün...

Toyota Finans Sistemi bir ilke daha imza attı. 100 TL peşinat ile ara ödemesiz artık herkes istediği model bir Toyota sahibi olabilecek. Hayalini kurduğunuz Toyota’ya hemen sahip olup, dilerseniz ödemelerinize 2014 yılının Mayıs ayında başlayabileceksiniz.

Toyota Finans sistemi 100 TL peşinat ile Toyota sahibi olmak isteyenlere mükemmel bir fırsat sunuyor. Müşterilerine verdiği önemi bir kez daha kanıtlayan Toyota, Toyota Finans sistemi ile yine bir ilke imza atarak 100 TL peşinat ve ilk taksidin Mayıs 2014’de ödenmesini sağlayan yeni bir finansal sistemi devreye aldı. Kişiye özel finansal çözümleriyle bugüne kadar binlerce kişiyi Toyota sahibi yapan Toyota Finans Sistemi 100 TL peşinat ile Toyota sahibi olma dileklerini gerçeğe dönüştürecek.  

 

Üstün teknoloji ürünü Toyota’lara sahip olmak isteyenler Toyota Finans Sistemi ile 100TL peşinat ödeyecek ve dilerlerse kalan ödemelerini 2014 yılının mayıs ayından itibaren eşit taksitlerle yapabilecekler. Bunun dışında hiçbir ara ödeme veya balon ödemede de bulunmayacaklar. Toyota Finans sisteminin anlaşmalı olduğu finans kuruluşlarından kullanılabilecek kredi ile üstün teknolojilere sahip herhangi bir Toyota modeline sahip olmak artık çok kolaylaşacak.
 
 
Toyota Finans Sistemi’nin “100 TL Peşin Toyota Sizin” kampanyasından yararlanmak isteyen müşteriler, Türkiye’nin 57 noktasında hizmet veren Toyota Plazalara uğrayarak gerekli bilgileri alabilirler. 
 
Toyota Finans’ta işlemler tek noktadan hızla tamamlanıyor ve Toyota sahibi olma hayalleri gerçeğe dönüşüyor.
 

   Bu modelin kampanyaları, ikinci el ilanları ve haberleri için Arabam.com sayfasına bakın...

YORUMLAR

HIFZI MARAŞLI 12.2.2016 19:46:43
ARABASAHİBİ OLMAK İSTİYORUM YARDIMCI OLURSANIZ SEV
100 TL PESINATLA ARABA SAHİBİ OLABİLIRSINIZ DIYORSUNUZ BENDE SAHİP OLMAK ISTIYORUM
1 0
aslan gezer 14.12.2015 09:59:17
arac sahibi olmak isdiyorum
arac sahibi olmak isdiyom taksitle
0 2
engin polat 29.11.2015 14:19:08
takas
selam iyi günler arabamı verip takasla araba almak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz
0 3