Reklamın kapanmasına sn.
Kapat
İnternet tarayıcısı olarak
 kullandığınızı gördük. Arabam.com sitesini daha hızlı ve verimli kullanabilmeniz için tarayıcınızı güncellemenizi veya yeni bir tarayıcıyı ücretsiz olarak yüklemenizi tavsiye ederiz.

2000 model Fiat Bravo SX almak istiyorum...

 2000 model Fiat Bravo SX almak istiyorum...

Bu markanın ikinci el performansı nedir? Sorun çıkarır mı, satışı kolay mıdır? Diğer merak ettiğim bir konuysa bu aracın piyasasıyla ilgili... Sitenizde ikinci el fiyatı 11-12 milyar lira olarak gösterirken, oto pazarlarında 15-16 milyar lira istenmekte. Acaba bu otomobilin gerçek piyasası nedir? Bu otomobile alternatif hangi markayı tavsiye edersiniz? Selçuk Toran,

Sayın Toran, Üç kapılı bir karoser taşıması nedeniyle Türk tüketicisi tarafından ilgi görmüyor. Bu nedenle ikinci el piyasasının hareketli olduğunu söylemek doğru olmaz. 12-13 milyar lira düzeyinde 2000 model bir Fiat Bravo almak mümkün. Ürün fiyat dengesinde bir problem olduğu gerçek. Aslında hak ettiği değerin oldukça altında. Satın almayı planladığınız otomobilin sportif tarzda olmasını düşünüyorsanız, Citroen Saxo VTS veya Peugeot 106 GTi almanızı tavsiye ederim. Bu otomobillerin Türkiye’de önemli bir meraklı kitlesi bulunuyor. Bu nedenle ikinci el performansları daha gerçekçi.

YORUMLAR