Kapat
İnternet tarayıcısı olarak
 kullandığınızı gördük. Arabam.com sitesini daha hızlı ve verimli kullanabilmeniz için tarayıcınızı güncellemenizi veya yeni bir tarayıcıyı ücretsiz olarak yüklemenizi tavsiye ederiz.

NUR OTOMOBİL PLAZA - Kayseri

arabam.com'da
7.
Firma Yetkilisi
NUR OTOMOBİL PLAZA
Telefon
Fax
Cep
Adres
ANKARA YOLU ANBAR MAH.25.CAD.NO:20
Merkez / Melikgazi / Kayseri ... devamı
Firma Hakkında
Otomotiv Sektörünün önemi gittikçe artan ve en dinamik alanlarından biri olan ikinci el pazarında, 20. yılında Nur Otomobil dürüst satıcı misyonunun bilinci ile yoluna devam ediyor. Kapalı ve açık alanlardan oluşan yeni faaliyet merkezi ile Nur Otomobil’in; tüm süreçleri ve altyapısı, olası tüm ihtiyaçları için yeniden tasarlandı. Nur Otomobil olarak vizyonumuz; Avrupa Birliği standartlarında, güven ve hizmet odaklı hizmet vermektir. Organizasyonumuz sektöre getirdiği yenilikler, sunduğu uzmanlık ve hizmet kalitesiyle profesyonel olarak faaliyet göstermektedir. Nur Otomobil; gün geçtikçe artan dağıtım kanallarında ikinci el tüketicisine satınalma memnuniyetini sunmaya devam edecek. Nur Otomobil’de; Uzman personelimiz ekspertizi yapılmış araçların peşin-banka kredili ve takas satış işlemlerini tamamlamaktadır, Her marka için anlaşmalı bankalardan uygun koşullarda taşıt ve tüketici kredisi sağlanmasına aracılık edilmektedir. Satılan araçların tescil ve bürokratik işlemleri hızlı bir şekilde Nur Otomobil tarafından tamamlanmaktadır. Satışa sunduğumuz araçları fotoğrafları ve tüm teknik detayları ile görebilmek için www.nurotomobil.com adresini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

NUR OTOMOBİL PLAZA Arabam.com'da!

NUR OTOMOBİL PLAZA Firmasına ait toplam 0 İlan bulunmaktadır. İlginizi çeken ilan ya da ilanlar için firma yetkilisi NUR OTOMOBİL PLAZA ile iletişime geçebilirsiniz. Firma yetkilisine telefon numarası üzerinden ya da ilan sayfasındaki "Mesaj Gönder" butonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz.

NUR OTOMOBİL PLAZA Firmasının Arabam.com'daki 7. Yılı!

Bu firmanın Türkiye'nin en büyük otomobil sitesi Arabam.com'da 7 yıllık üyeliği bulunuyor. Firma marka araçlar satmaktadır.