Kapat
İnternet tarayıcısı olarak
 kullandığınızı gördük. Arabam.com sitesini daha hızlı ve verimli kullanabilmeniz için tarayıcınızı güncellemenizi veya yeni bir tarayıcıyı ücretsiz olarak yüklemenizi tavsiye ederiz.

ÇAĞDAŞ OTOMOTİV DENİZLİ - Denizli

arabam.com'da
8.
Firma Yetkilisi
NİHAT HÜNKAR ÇAĞDAŞ OTOMOTİV DENİZLİ
Telefon
Fax
Cep
Adres
Fevzi Çakmak Bulvarı 758 sok. No:68 EMNİYET KARŞISI
Merkez / Merkez / Denizli ... devamı
Firma Hakkında
ÇAĞDAŞ Otomotiv kurucusu olan Nihat HÜNKAR Asıl meslegi doktor olmasına rağmen baba meslegi olan otomotiv sektöründen vazgeçmemiştir. Ticaret hayatımıza 1970'li yılların sonlarında başlayıp bilgi ve tecrübelerimizle 1999 yılında yeni yerimizde hizmet vermeye başladık. Çağdaş otomotiv vizyon değişikliğiyle teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek başta Denizli halkı olmak üzere tüm Türkiye'ye kaliteli hizmet anlayışı sunmayı prensip edindi. Misyonumuzu unutmadan her geçen gün vizyonumuzu geliştirerek bölgesel hizmet anlayışına yeni bakış açısı katmaya çalışıyoruz. Tecrübeli personellerimiz ve müşteri odaklı çalışma sistemi ile farkımızı sizde farkedin. Araçlarımızın hepsi TUR ASSIST ( MAPFRE INTERNATIONAL ASSISTANCE SYSTEM ) GARANTİSİ altında satılmaktadır. Hayallerinizi daha fazla ertelemeyin, ödeme planı sizden hayalinizi gerçekleştirmek bizden.

ÇAĞDAŞ OTOMOTİV DENİZLİ Arabam.com'da!

ÇAĞDAŞ OTOMOTİV DENİZLİ Firmasına ait toplam 0 İlan bulunmaktadır. İlginizi çeken ilan ya da ilanlar için firma yetkilisi NİHAT HÜNKAR ÇAĞDAŞ OTOMOTİV DENİZLİ ile iletişime geçebilirsiniz. Firma yetkilisine telefon numarası üzerinden ya da ilan sayfasındaki "Mesaj Gönder" butonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz.

ÇAĞDAŞ OTOMOTİV DENİZLİ Firmasının Arabam.com'daki 8. Yılı!

Bu firmanın Türkiye'nin en büyük otomobil sitesi Arabam.com'da 8 yıllık üyeliği bulunuyor. Firma marka araçlar satmaktadır.