Kapat
İnternet tarayıcısı olarak
 kullandığınızı gördük. Arabam.com sitesini daha hızlı ve verimli kullanabilmeniz için tarayıcınızı güncellemenizi veya yeni bir tarayıcıyı ücretsiz olarak yüklemenizi tavsiye ederiz.

KÖSEOĞLU OTOMOTİV - Rize

arabam.com'da
3.
Firma Yetkilisi
CUMHUR ATEŞ
Telefon
Fax
Cep
Adres
islampaşa mh. menderes bulvarı barbaros sk.no:2 rize
Rize / Merkez / Rize ...devamı
Firma Hakkında
KÖSEOĞLU OTOMOTİV 1998 Yılında RİZE ÇAYELİNDE KURULDU otomotiv sektöründe yer almaktadır. 2005 yılında ara vererek 2 yıl gıbım bır boşluklan.2008 yılında oto köseoğlu olarak rizede hizmete başlamış bulunmaktayız sektörde farklılık ve değişim hareketine ortak olmayı başarmıştır. Arge yapısı ile sektör firmalarına son kullanıcı için referans olma özelliğine sahiptir .Güvenle takip edilmenin verdiği sorumluluğun sektör bağlantısı olan tüm satıcı ve alıcılar için daha iyi hizmet anlamına geldiğini bilmekteyiz. tabiki en iyi olmak lider kalmak için çalışmaya Devam Ediyoruz. SAYGILAR

KÖSEOĞLU OTOMOTİV Arabam.com'da!

KÖSEOĞLU OTOMOTİV Firmasına ait toplam 9 İlan bulunmaktadır. İlginizi çeken ilan ya da ilanlar için firma yetkilisi CUMHUR ATEŞ ile iletişime geçebilirsiniz. Firma yetkilisine telefon numarası üzerinden ya da ilan sayfasındaki "Mesaj Gönder" butonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz.

KÖSEOĞLU OTOMOTİV Firmasının Arabam.com'daki 3. Yılı!

Bu firmanın Türkiye'nin en büyük otomobil sitesi Arabam.com'da 3 yıllık üyeliği bulunuyor. Firma Daihatsu ,Dodge ,Fiat ,Hyundai ,Mazda ,Mercedes ,Peugeot marka araçlar satmaktadır.