Kapat
İnternet tarayıcısı olarak
 kullandığınızı gördük. Arabam.com sitesini daha hızlı ve verimli kullanabilmeniz için tarayıcınızı güncellemenizi veya yeni bir tarayıcıyı ücretsiz olarak yüklemenizi tavsiye ederiz.

KAR OTOMOTİV - İstanbul

arabam.com'da
3.
Firma Yetkilisi
ÖNDER KAR
Telefon
Fax
Cep
Adres
rauf orbay cad.evliya çelebi mah.mercan park evleri no:53 dü
Evliya Çelebi / Tuzla / İstanbul ...devamı
Firma Hakkında
******** karoto.sahibinden.com'u ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ ****** ** KM VE EKSPERTİZ GARANTİLİ **KOÇ FİNANS YETKİLİ BAYİSi** FARKLI ARAÇLAR İÇİN SİTEMİZİ ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ. SIKÇA SORULAN SORULAR Kar Oto olarak Farkınız nedir ? Her Marka ve Fiyat aralığında, 2. el otomobil alış ve satışını gerçekleştirmekteyiz Müşterilerimizi, işimizde her zaman, İLK sıraya koyar ve her zaman bir alternatifinizin olduğunu ASLA unutmayarak hizmet veririz Tüm hizmetlerimizde ve ilişkilerimizde Açıklık, Dürüstlük ve Doğrudan iletişime önem veririz Bir sonraki otomobil alışverişiniz de yine Kar Oto’yu seçmenizi amaçlarız Kar Oto’dan aldığımız araçlarda ödeme koşullarınız nelerdir ? Aldığınız aracın ödemesini nakit olarak, banka aracılığıyla (havale, EFT vs.) ya da banka kredisi kullanarak yapabilirsiniz. Satış fiyatlarınız Anahtar teslim fiyatlar mıdır? Satış fiyatlarımız anahtar teslim fiyatı değildir. Araçın satışında oluşan noter satış, ruhsat ücreti, trafik sigortası alıcıya aittir. Kar Oto olarak, Nakit veya Takasa Satınalma yapıyor musunuz ? Standartlarınız var mı? 5 yaş – 150.000 km ve 10 yaş – 200.000 km’yi aşmamış, Kar Oto Standartlarına uygun her marka aracı Nakit aynı zamanda Devirli olarak satınalma yapıyoruz Kar Oto’nun Satınalma Standartları nelerdir? Pert Olmamış Airbag (Hava Yastığı) patlamamış Tavan Saçı değişmemiş Tavan Sacı boyanmamış Şasisi değişmemiş 1 Parçadan fazla parçası değişmemiş Her marka Ekspertiz hizmeti ve raporu ne demektir? Ekspertiz hizmeti, aracın teknik donanımlarını, kaporta ve mekanik durumu ile ilgili değerlendirmeyi kapsar.Kar Oto’dan satınaldığınız veya satmak üzere getirdiğiniz her araç için bu değerlendirme, eğitimli ekspertiz uzmanı tarafından yapılır Kar Oto’dan aldığımız aracı hangi şartlar altında 1 hafta içerisinde değiştirme olanağı sunuyorsunuz? Değiştirmek istediğiniz araca ekspertiz yapılarak, satış sözleşmesi ile müşteriye verilen ekspertiz raporuaynı olmak (km hariç) ve, devir masrafları müşteriye ait olarak, satın aldığınız bedel üzerinden, stoktaki başka bir araçla takas yapılır. Sigorta ve Trafik Müşavirlik Hizmetiniz var mı? Anlaşmalı olduğumuz Sigortave trafikmüşavirliği firmamızdan bu hizmetleri en hızlı, kolay ve profesyonel şekilde sunarız.Hizmet detayları ve Kasko fiyatlaması için Araç bilgileriniz ile beraber bize telefonla ulaşabilirsiniz.

KAR OTOMOTİV Arabam.com'da!

KAR OTOMOTİV Firmasına ait toplam 6 İlan bulunmaktadır. İlginizi çeken ilan ya da ilanlar için firma yetkilisi ÖNDER KAR ile iletişime geçebilirsiniz. Firma yetkilisine telefon numarası üzerinden ya da ilan sayfasındaki "Mesaj Gönder" butonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz.

KAR OTOMOTİV Firmasının Arabam.com'daki 3. Yılı!

Bu firmanın Türkiye'nin en büyük otomobil sitesi Arabam.com'da 3 yıllık üyeliği bulunuyor. Firma BMW ,Citroen ,Ford ,Renault ,Volkswagen marka araçlar satmaktadır.