"Sahibinden Ford Fiesta Konya" aramanızda 27 ilan bulundu.

Aramayı Kaydet

Görünüm

Ford Fiesta

Ford markasının orta segmentte en güçlü amiral gemisi olan Fiesta, adı gibi keyif, eğlence, gençlik ve dinamizm vaat ediyor. Şehir içi otomobil olarak tasarlanmış olan Fiesta, aşırı geniş bagaj hacmine ihtiyaç duymayanların keyifle tercih edeceği, yakıt tasarrufu konusunda da yüz güldüren bir tasarım ve donanım sunuyor. Özellikle yeni Fiesta’lar son teknoloji dijital uyum, güvenlik odaklı tasarım ve sürücüye İstanbul trafiğinde bile iyi hissettirecek konforuyla oldukça cazip. Sıfır Ford Fiesta almak ya da ikinci el Fiesta modellerinden tercih yapmak üzere arabam.com ilanlarını takibe alabilirsiniz.

 

Ford Fiesta’nın Avantajları

Yakıt tasarrufu konusunu güçlü motorla birlikte mükemmel optimize eden bir mühendislik var Fiesta’da. Kolayca park edebilmenin avantajını yaşatan ergonomik tasarım, “nereye park edeceğim” çilesini hafifletiyor. Otomatik vites seçeneği özellikle İstanbul gibi ağır akan trafikte konfor sağlıyor.

 

Fiesta Hakkında

Ford Motor Company tarafından 1976’da üretilen ilk Fiesta, adeta Henry Ford’un “herkes için otomobil” tezi kanıtlarcasına fiyat&performans dengesini mükemmel şekilde kurmuştu. B segmentindeki otomobillerden olan ve önden çekişli olan Ford Fiesta, bugün, Avrupa’da pek çok ülkede, Brezilya’da, Arjantin’de, Meksika’da, Venezuella’da, Çin’de, Tayland’da, Güney Afrika’da ve Hindistan’da üretiliyor.

 

Fiesta Kasa Tipleri

Hepsi ülkemizde satışa sunulmamış olsa da Ford Fiesta caroserleri oldukça çeşitli. 5 kapılı hatcback, 4 kapılı sedan, 3 kapılı hatchback, 2 kapılı van bugüne kadar üretilmiş olan Ford Fiesta kasa tipleridir.

Bu sayfa 47 ms de yüklendi.
Reklamın kapanmasına sn.