"Hyundai i20 Aydın" aramanızda 3 ilan bulundu.

Aramayı Kaydet

Görünüm

Hyundai i20

 

Geniş iç hacim, çekici dış görünüm ve konfor sunan iç tasarımıyla son yıllarda en çok tercih edilen küçük sınıf aile otomobillerinden. Enerji tasarrufu sağlayan led farlar, 16 inç genişliğindeki alaşımlı parlak jantlar, panoramik cam tavan, led sinyalli kompakt dikiz aynaları, çift renkli ve köşeli arka tampon bugün, Hyundai i20’yi çekici kılan özelliklerden sadece bazıları. Hem ikinci el Hyundai i20 almak için hem de sıfır kilometre Hyundai i20 almak için arabam.com ilanlarını takip edebilirsiniz. Sahibinden Hyundai i20, galeriden Hyundai i20 ilanları şeklinde süzebileceğiniz arabam.com ilanları sizin için otomobil sahibi olmayı keyifli ve kolay kılabilir.

 

Hyundai i20 Almak İçin Nedenleriniz Çok!

Aslında şehir içinde pratik ve ergonomik bir kullanım için üretilmiş olsa da Hyundai i20

‘yi uzun yolda da keyifle kullanabilirsiniz. Örneğin karartılmış arka camlar, özellikle uzun yolda size ve ailenize konfor sunuyor. Sürücünün görüş mesafesini mükemmel şekilde optimize eden bir mühendislik anlayışının ürünü olan kokpit ise yolculuğu hem güvenli, hem konforlu hem de keyifli kılmayı amaçlıyor.

 

Hyundai i20 Renk Seçenekleri

Eğer sıfır Hyundai i20 almayı düşünüyorsanız oldukça geniş renk seçeneğiniz var. Kutup beyazı, mika siyah, çakıl gri, kurşun gri, resif mavi, derin mavi, kaşmir kahve, mercan rengi, alev kırmızısı Hyundai i20’nin renkleri.

 

Hyundai i20’nin Hikayesi

i20, Güney Kore’nin en büyük otomotiv üreticilerinden biri olan Hyundai tarafından geliştirildi. İlk kez 2008 yılında piyasaya sürülen model, kısa sürede tüm dünyada şehir için kullanım için çok tercih edilen bir hatchback oldu. Hyundai i20’nin çıkış fikri markanın i10 ve i30 modelleri arasından bir modele ihtiyaç duymasıyla ortaya çıkmış. İki nesil üretilen araç, B segmentinde pek çok ödül de almış.

 

Bu sayfa 63 ms de yüklendi.
Reklamın kapanmasına sn.