İCRALIK.COM - İstanbul

arabam.com'da
4.
Firma Yetkilisi
yetkili kişi
Telefon
Cep
Adres
TEKSTİLKENT KOZA PLAZA A BLK.KAT:21 NO.77
Merkez / Esenler / İstanbul ...devamı
Firma Hakkında
Her türlü ihalelere tarafımızdan sağlanan erişim ağını kullandırarak kazanç sağlatmak. 2008 yılında Can Emrah Özoral tarafından kurulan icralik.com, icra ihalelerinin aktarımını sağlayan bir platform olarak kurulmuştur. Bugüne kadar ki süreçte faaliyetlerini geliştirerek, Online hizmet sunmaya devam etmiştir. 200 aktif datadan ihale kaynaklarını alan ve ihalelere katılım Sağlayan ilk ve en kapsamlı site olma özelliğini taşımaktadır. Tüm Türkiye genelinde yayınlanan İhalelerin % 90'ına yer veren ve müşterilerimizin şartnamelere ulaşımını kolayca sağlayan sitemiz Faaliyet alanlarını genişleterek hizmet vermeye devam etmektedir. Belli bir hedefe kilitlenmiş, etkin ve yüksek performans ile çalışan yetkililerimizin vizyonu müşteri Memnuniyetidir. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yapılan araştırmalar ile en doğru yönlendirmeler yapılmaktadır. Müşteri temsilcilerimiz, müşterilerimizin ilgilendikleri menkul ve gayri menkuller doğrultusunda onlara gerekli üyelik paketlerini temin ederek, VIP üyelik açmaktadırlar. VIP birimimiz A dan z ye müşterilerimizin öğrenmek isteyecekleri her türlü veriyi onlara sunmaktadır.

İCRALIK.COM Arabam.com'da!

İCRALIK.COM Firmasına ait toplam 106 İlan bulunmaktadır. İlginizi çeken ilan ya da ilanlar için firma yetkilisi yetkili kişi ile iletişime geçebilirsiniz. Firma yetkilisine telefon numarası üzerinden ya da ilan sayfasındaki "Mesaj Gönder" butonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İCRALIK.COM Firmasının Arabam.com'daki 4. Yılı!

Bu firmanın Türkiye'nin en büyük otomobil sitesi Arabam.com'da 4 yıllık üyeliği bulunuyor. Firma Alfa Romeo ,Audi ,BMW ,Chevrolet ,Citroen ,Dacia ,Fiat ,Ford ,Hyundai ,Kia ,Lancia ,Massey Ferguson ,Mazda ,Mercedes ,MINI ,Opel ,Peugeot ,Renault ,Seat ,Skoda ,Ssangyong ,Tata ,Toyota ,Volkswagen ,Volvo marka araçlar satmaktadır.