GÜRBAŞLAR OTOMOTİV - İstanbul

arabam.com'da
4.
Firma Yetkilisi
FORD YETKİLİ SATICISI OTOMOTİV
Telefon
Fax
Cep
Adres
Göksu Caddesi Migros Karşısı No:2 Anadoluhisarı - Beykoz -İ
Anadolu Hisarı / Beykoz / İstanbul ...devamı
Firma Hakkında
30 Yılı aşkın bir süredir otomotiv sektöründe faaliyet gösteren Gürbaşlar Otomotiv, bir Ford Yetkili Satıcısı olarak, Ford'un yerli ve ithal bütün araçlarının satışını yapmaktadır. Gürbaşlar Otomotiv'de herkes için bir Ford vardır.Teknoloji ve dizayn harikası Ford'ları daha yakından görmek, test sürüşü yapmak ve daha fazla bilgi almak için sizi showroomumuza bekliyoruz. Yetkili satıcılığımız aynı zamanda Otomobil ve Hafif Ticari Vasıtalara servis ve yedek parça hizmeti vermektedir. Bilgisayarlı destek cihazları, Ford uzman teknisyenlerinden oluşan deneyimli kadromuz ve Orijinal Ford Yedek Parçalardan oluşan geniş stoğumuzla, kusursuz bir Satış Sonrası Hizmeti hedeflemekteyiz. Ayrıca başta Ford marka olmak üzere, her marka ikinci el otomobil ihtiyacınınızıda karşılamaya hazır olan şirketimiz, Oto Kiralama, Allianz, Axa Oyak, Güneş Sigorta ve Ak Sigorta yetkili acentası olan Sigorta Aracılık hizmetlerinide, hizmette bütünlük ilkeleri çerçevesinde siz değerli müşterilerimize

GÜRBAŞLAR OTOMOTİV Arabam.com'da!

GÜRBAŞLAR OTOMOTİV Firmasına ait toplam 9 İlan bulunmaktadır. İlginizi çeken ilan ya da ilanlar için firma yetkilisi FORD YETKİLİ SATICISI OTOMOTİV ile iletişime geçebilirsiniz. Firma yetkilisine telefon numarası üzerinden ya da ilan sayfasındaki "Mesaj Gönder" butonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz.

GÜRBAŞLAR OTOMOTİV Firmasının Arabam.com'daki 4. Yılı!

Bu firmanın Türkiye'nin en büyük otomobil sitesi Arabam.com'da 4 yıllık üyeliği bulunuyor. Firma Ford ,Renault marka araçlar satmaktadır.