Kapat
İnternet tarayıcısı olarak
 kullandığınızı gördük. Arabam.com sitesini daha hızlı ve verimli kullanabilmeniz için tarayıcınızı güncellemenizi veya yeni bir tarayıcıyı ücretsiz olarak yüklemenizi tavsiye ederiz.

KİA FER OTOMOTİV - Hatay

arabam.com'da
7.
Firma Yetkilisi
FER MOTORLU ARAÇLAR KİA FER OTOMOTİV
Telefon
Fax
Adres
PROF. MUAMMER AKSOY CAD. NO:107 .İSKENDERUN
Merkez / İskenderun / Hatay ...devamı
Firma Hakkında
OTOMOTİV SEKTÖRÜNE 1990 LI YILLARDA BAŞLAYAN FER OTOMOTİV GÜNÜMÜZE UZAYAN SÜREÇTE ÖNEMLİ MESAFELER ALMIŞ VE OTOMOTİV SEKTÖRÜNDE BÜYÜK GELİŞMELER GÖSTERMİŞTİR. PİYASANIN İNİŞLİ ÇIKIŞLI DÖNEMLERİNİ İSTİKRARLI DÜRÜST PAZARLAMA FALİYETLERİ İLE AYAKTA DURMAYI BAŞARMIŞ VE 2.EL ARAÇ SATIŞINDA TÜM MÜŞTERİLERİNE EN DOĞRU BİLGİ AKTARIMI VE EN DOĞRU EKSPERTİZ YAPARAK MÜŞTERİSİNİ YANILTMAYAN TÜM FİNANSAL İMKANLARINI MÜŞTERİSİNE SUNARAK HER KONUDA MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ ÖN PLANDA TUTMUŞTUR BUNUN YANISIRA FİBA VE AKSİGORTA ACENTELİĞİNİN YANINDA KİA DAIHATSU GEELY tTATA VE SUZUKİ BAYİLİĞİ SATIŞ-SERVİS-YEDEKPARÇA VE AKSESUAR SATIŞLARINIDA HALKINA HİZMET OLARAK SUNMUŞTUR. SONUÇ OLARAK ÜLKEMİZİN OTOMOTİV SEKTÖRÜ 1990 LI YILLARDAN İTİBAREN REKABETÇİ PİYASAYA DÖNÜK BİR DEĞİŞİM SÜRECİNİ BAŞARI İLE GERÇEKLEŞTİRMİŞ OLUP TESİSİMİZİ T.S.E.STANDARTLARINA UYGUN BİR HALE GETİRMİŞİZDİR.

KİA FER OTOMOTİV Arabam.com'da!

KİA FER OTOMOTİV Firmasına ait toplam 20 İlan bulunmaktadır. İlginizi çeken ilan ya da ilanlar için firma yetkilisi FER MOTORLU ARAÇLAR KİA FER OTOMOTİV ile iletişime geçebilirsiniz. Firma yetkilisine telefon numarası üzerinden ya da ilan sayfasındaki "Mesaj Gönder" butonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz.

KİA FER OTOMOTİV Firmasının Arabam.com'daki 7. Yılı!

Bu firmanın Türkiye'nin en büyük otomobil sitesi Arabam.com'da 7 yıllık üyeliği bulunuyor. Firma Audi ,BMW ,Fiat ,Geely ,Hyundai ,Kia ,Nissan ,Renault ,Skoda ,Suzuki ,Toyota marka araçlar satmaktadır.