Kapat
İnternet tarayıcısı olarak
 kullandığınızı gördük. Arabam.com sitesini daha hızlı ve verimli kullanabilmeniz için tarayıcınızı güncellemenizi veya yeni bir tarayıcıyı ücretsiz olarak yüklemenizi tavsiye ederiz.

EMEK OTOMOTİV - Balıkesir

arabam.com'da
4.
Firma Yetkilisi
ZEYNEL TEKİN
Telefon
Cep
Adres
KUVAİİ MİLLİYE MAH.OTO GALERİCİLER SİT. E BLOK NO:8
Merkez / Merkez / Balıkesir ...devamı
Firma Hakkında
1980 YILINDAN BU YANA SEKTÖRDE VAR OLAN ŞİRKETİMİZ, DÜRÜSTLÜĞÜ VE MÜŞTERİ ODAKLI TİCARETİ İLKE EDİNMİŞTİR... MİSYONUMUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ İÇİN ÇALIŞARAK SADECE SATIŞ DEĞİL; SATIŞ SONRASINDA DA MÜŞTERİLERİMİZİN HER ZAMAN YANINDA OLMAK VE AİLEMİZE KATILAN HER YENİ MÜŞTERİNİN TAMAMEN MEMNUNİYETİNİ SAĞLAMAKTIR. İLKELİ VE DÜRÜST TİCARET İÇİN SİZLERİ DE GALERİMİZE BEKLİYORUZ... MEMNUNİYETİNİZ, MEVCUTİYEMİZİN TEMELİDİR. ZEYNEL TEKİN ŞİRKET MÜDÜRÜ

EMEK OTOMOTİV Arabam.com'da!

EMEK OTOMOTİV Firmasına ait toplam 9 İlan bulunmaktadır. İlginizi çeken ilan ya da ilanlar için firma yetkilisi ZEYNEL TEKİN ile iletişime geçebilirsiniz. Firma yetkilisine telefon numarası üzerinden ya da ilan sayfasındaki "Mesaj Gönder" butonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz.

EMEK OTOMOTİV Firmasının Arabam.com'daki 4. Yılı!

Bu firmanın Türkiye'nin en büyük otomobil sitesi Arabam.com'da 4 yıllık üyeliği bulunuyor. Firma BMW ,Chevrolet ,Citroen ,Fiat ,Mercedes ,Peugeot ,Toyota marka araçlar satmaktadır.