Kapat
İnternet tarayıcısı olarak
 kullandığınızı gördük. Arabam.com sitesini daha hızlı ve verimli kullanabilmeniz için tarayıcınızı güncellemenizi veya yeni bir tarayıcıyı ücretsiz olarak yüklemenizi tavsiye ederiz.

EKREM OTOMOTİV - Hatay

arabam.com'da
5.
Firma Yetkilisi
Satış Yetkilileri Hayrettin-Semir-Ferhat KONDAKÇI
Telefon
Fax
Cep
Adres
İSKENDERUN YOLU ÜZERİ 10,KM YENİ GÜMRÜK KARŞISI ANTAKYA/HATA
Karaali / Antakya / Hatay ... devamı
Firma Hakkında
“1980’den Günümüze Devam Eden Dostluk” 1980 yılında Antakya’da, Ekrem Oto Alım-Satım, taksi satışından, kamyon ve kamyonet gibi ulaşım araçlarının 1994 yılında Ekrem Uluslararası nakliyat ticaret ve oto alım satim üzerine kurulan bir aile şirketi olarak, Tüm Avrupa Balkan ve Orta Doğuya frigrorefik taşımacılığı ve bununla beraber 2. el tır alım satımına başlamıştır. 1994 yılı itibariyle Uluslararası Nakliye Ticaret ve 2. el tır alım-satım üzerinde bireysel ve filo bazında Türkiye genelinde olduğu gibi yurtdışına da ticari faaliyetimize deneyim ve tecrube sahibi ekibimizle tır alım-satımı ve nakliye üzerinde iki ayrı alanda faaliyet sürdürmekteyiz, Ocak 2009 itibariyle Uluslararsı C2 yetki belgemizi iptal edip firmamızda bulunan taşımaya yönelik araçlarımızı satıp, aynı firma çatısı altında her türlü marka ve model 2. el tır alım satımına yoğun olarak yönelmiş olduk. 2009 Ocak ayından bu yana 2. el tır alım satımında kurumsallaşmış firmamızla Türkiye'nin en büyük 2.el tır ticaret merkezi haline getirilmiştir... Resmi web sitemiz http://www.ekremotomotiv.com/

EKREM OTOMOTİV Arabam.com'da!

EKREM OTOMOTİV Firmasına ait toplam 87 İlan bulunmaktadır. İlginizi çeken ilan ya da ilanlar için firma yetkilisi Satış Yetkilileri Hayrettin-Semir-Ferhat KONDAKÇI ile iletişime geçebilirsiniz. Firma yetkilisine telefon numarası üzerinden ya da ilan sayfasındaki "Mesaj Gönder" butonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz.

EKREM OTOMOTİV Firmasının Arabam.com'daki 5. Yılı!

Bu firmanın Türkiye'nin en büyük otomobil sitesi Arabam.com'da 5 yıllık üyeliği bulunuyor. Firma DAF ,Dorse ,Iveco ,Mercedes ,Renault ,Scania ,Volvo marka araçlar satmaktadır.