Kapat
İnternet tarayıcısı olarak
 kullandığınızı gördük. Arabam.com sitesini daha hızlı ve verimli kullanabilmeniz için tarayıcınızı güncellemenizi veya yeni bir tarayıcıyı ücretsiz olarak yüklemenizi tavsiye ederiz.

DOĞUSAN OTOMOTİV ADANA KAMYON GALERİSİ - Adana

arabam.com'da
4.
Firma Yetkilisi
FAHRİ CEVİRME
Telefon
Fax
Adres
TURHAN CEMAL BERİKER BULVARI HİPODROM KARŞISI NO.654
Merkez / Seyhan / Adana ... devamı
Firma Hakkında
DOĞUSAN OTOMOTİV ADANA KAMYON GALERİSİ Firmamız Adana Bölgesinde Kamyon alım satımı yapmaktadır.Kurumumuzun ilkelerinden bazıları; tecrübeli kadrosu ve saygınlığı ile 1994 yılından bu yana Adana'da faaliyet göstermektedir. DOGUSAN OTOMOTİV güvenilirliği ve 2. el kamyon da tek adres olma özelliği ile Adana'da önemli bir yer teşkil etmektedir. *Müşteri hassasiyetlerini ön planda tutmak, *Şeffaflık, *Kalıcı güven, *Esneklik ve çözümcü yaklaşımdır. FİRMA ADI = DOGUSAN OTOMOTİV FİRMA YETKİLİSİ ADI = MAZLUM BUDAK FİRMA YETKİLİSİ ADI = HÜSEYİN BUDAK Adres : T.Cemal Beriker Bulvarı (hipotrum karsısı). No:654 (Seyhan/ADANA İl : adana ilçe : seyhan CEP : 05413485590 CEP : 05322912674 İŞ : 0322- 429 35 73 Faks : 0322. 429 35 73 E-mail : dogusanoto.01.73@hotmail.com Web : dogusan otomotiv (arabam.com) = (alalım satalım) dogusan otomotiv

DOĞUSAN OTOMOTİV ADANA KAMYON GALERİSİ Arabam.com'da!

DOĞUSAN OTOMOTİV ADANA KAMYON GALERİSİ Firmasına ait toplam 6 İlan bulunmaktadır. İlginizi çeken ilan ya da ilanlar için firma yetkilisi FAHRİ CEVİRME ile iletişime geçebilirsiniz. Firma yetkilisine telefon numarası üzerinden ya da ilan sayfasındaki "Mesaj Gönder" butonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz.

DOĞUSAN OTOMOTİV ADANA KAMYON GALERİSİ Firmasının Arabam.com'daki 4. Yılı!

Bu firmanın Türkiye'nin en büyük otomobil sitesi Arabam.com'da 4 yıllık üyeliği bulunuyor. Firma BMC ,Dorse ,Ford ,Mercedes marka araçlar satmaktadır.