Reklamın kapanmasına sn.
Kapat
İnternet tarayıcısı olarak
 kullandığınızı gördük. Arabam.com sitesini daha hızlı ve verimli kullanabilmeniz için tarayıcınızı güncellemenizi veya yeni bir tarayıcıyı ücretsiz olarak yüklemenizi tavsiye ederiz.

DAYI YEĞEN OTOMOTİV - Ordu

arabam.com'da
4.
Firma Yetkilisi
EROL DİRHEMSİZ & ORHAN TUNÇ ERDAL DİRHEMSİZ
Telefon
Fax
Cep
Adres
konakbaşı mah. küçük san. karşısı fatsa ordu
Merkez / Fatsa / Ordu ... devamı
Firma Hakkında
Ordu Çatalpınar ilçesi Göller köyünde doğan;Mustafa DİRHEMSİZ ve hanımı Hacile DİRHEMSİZ 1965 yılında Ordu'nun Fatsa ilçesinde ikamet etmeye başlarlar.Esnaflık ve Ticari hayatımızda bu tarihte başlamıştır.Ben Erol DİRHEMSİZ 1970 doğumlu 5. çocuğuyum.6 kardeşiz.İlkokul,orta ve liseyi fatsada okudum.Liseden sonra hayvancılık ve parakende kasaplık yaparak ilk iş hayatına başladım,taki bu işi 1999 yılında KARADENİZ ET BANKASI adı altında iş yerimizi kurana kadar devam ettirdim.Bu tarihe kadar Hayvancılık,Süt ve Tarımcılıkta Ailece hep beraber çok şeyler kazandık ve kaybettik.1999 yılında açtığımız karadeniz et bankası ve et lokantası 2003 yılına kadar 5 yıl devam etti,daha sonra şahsi olarak 2006 yılına kadar hayvancılık ticareti yaptım. 2006 yılında Orhan TUNÇ, Erol DİRHEMSİZ Ortaklığını kurdum,İnşaat alanında ilk eserimiz DAYI&YEĞEN iş hanıdır.8 katlı olan bu iş hanı şehir merkezindedir,İlk katında Sigorta hizmetleri,Uçak ve otobüs bileti komisyonculuğu hizmeti ve 3 kamyonla nakliye hizmeti verdik.Bu hizmetlerimiz 5 haziran 2011 yılına kadar devam etti.Bu tarihten sonra Yeğenim Erdal DİRHEMSİZ,Diğer Yeğenim Orhan TUNÇ ve Ben Erol DİRHEMSİZ Dayı&Yeğen OTOMOTİV i kurduk. Bizlere ve Ailemize,Geleceğimize,Çoluk çocuğımıza hayırlara vesile olmasını dileyerek;Tüm Akraba Eş,Dost ve Büyüklerimizin Ellerinden Öper Saygılarımı Sunarım.. EROL DİRHEMSİZ

DAYI YEĞEN OTOMOTİV Arabam.com'da!

DAYI YEĞEN OTOMOTİV Firmasına ait toplam 37 İlan bulunmaktadır. İlginizi çeken ilan ya da ilanlar için firma yetkilisi EROL DİRHEMSİZ & ORHAN TUNÇ ERDAL DİRHEMSİZ ile iletişime geçebilirsiniz. Firma yetkilisine telefon numarası üzerinden ya da ilan sayfasındaki "Mesaj Gönder" butonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz.

DAYI YEĞEN OTOMOTİV Firmasının Arabam.com'daki 4. Yılı!

Bu firmanın Türkiye'nin en büyük otomobil sitesi Arabam.com'da 4 yıllık üyeliği bulunuyor. Firma Chrysler ,Dodge ,Fiat ,Ford ,Hino ,Hyundai ,Isuzu ,Kia ,MAN ,Mazda ,Mercedes ,Mitsubishi ,Peugeot ,Renault ,Scania ,Volkswagen marka araçlar satmaktadır.