Kapat
İnternet tarayıcısı olarak
 kullandığınızı gördük. Arabam.com sitesini daha hızlı ve verimli kullanabilmeniz için tarayıcınızı güncellemenizi veya yeni bir tarayıcıyı ücretsiz olarak yüklemenizi tavsiye ederiz.

BİLGE OTOMOTİV - Rize

arabam.com'da
6.
Firma Yetkilisi
METİN BİLGİN
Telefon
Fax
Cep
Adres
YENİPAZAR MAH HOPA CAD ŞAHİN APT 6 NO:156/A ÇAYELİ
Merkez / Çayeli / Rize ... devamı
Firma Hakkında
********* HOŞ GELDİNİZ ******** GÜVENİLİR SATİCİNİZ BİZİ TERCİH ETTİNİZ İÇİN TEŞEKKUR EDERİZ İKİNCİ EL ARACLARDA GÜVEN VEREN İSİM BİLGE OTOMOTİV MÜŞTERİLERİNE HER ZAMAN GÜVEN VERMEYİ . MEMNUNİYETLERİNİ KAZANMAYI . SATIŞTAN SONRA İLİŞKİLERİNİ İYİ TUTMAYI HEDEFLEMİŞ VE BU GÜNE KADARDA BU KONUDA BAŞARILI OLMUŞTUR . GÜNÜMÜZ KOŞULLARINDA REKABETİN KALİTEYİ GETİRDİĞİ BİR GERCEKTİR . . BİLGE OTOMOTİV HER ZAMAN BU GAYEYLE HAREKET ETMİŞTİR . MÜŞTERİLERİNE HER ZAMAN DAHA İYİ HİZMET SUNMAYI İLKE EDİNMİŞTİR . HİZMETİN SUREKLİLİĞİ .. SATIŞ SONRASI DESTEK KALİTEYİ DOGURACAKTIR .. SÜREKLİ GELİŞMELERE AÇIK YENİLİKLERİ TAKİP EDEN : BİLGE OTOMOTİV : MÜŞTERİLERİNE MEMNUNİYETİNİ ÖN PLANDA TUTMUŞTUR .. HEDEFİMİZ KALİTEYİ HER ZAMAN ALANINDA ARAMAKTA OLUP BUNUN AMACI VE GAYRETİ İÇERİSİNDEYİZ .. PAZAR GÜNLERİ DE AÇIĞIZ ..

BİLGE OTOMOTİV Arabam.com'da!

BİLGE OTOMOTİV Firmasına ait toplam 6 İlan bulunmaktadır. İlginizi çeken ilan ya da ilanlar için firma yetkilisi METİN BİLGİN ile iletişime geçebilirsiniz. Firma yetkilisine telefon numarası üzerinden ya da ilan sayfasındaki "Mesaj Gönder" butonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz.

BİLGE OTOMOTİV Firmasının Arabam.com'daki 6. Yılı!

Bu firmanın Türkiye'nin en büyük otomobil sitesi Arabam.com'da 6 yıllık üyeliği bulunuyor. Firma Mercedes ,Nissan ,Peugeot ,Renault ,Toyota ,Volkswagen marka araçlar satmaktadır.