Kapat
İnternet tarayıcısı olarak
 kullandığınızı gördük. Arabam.com sitesini daha hızlı ve verimli kullanabilmeniz için tarayıcınızı güncellemenizi veya yeni bir tarayıcıyı ücretsiz olarak yüklemenizi tavsiye ederiz.

BAŞAK OTOMOTİV - İstanbul

arabam.com'da
8.
Firma Yetkilisi
MURAD KARACA
Telefon
Fax
Adres
ÜNİVERSİTE MAHALLESI ÜMİT SOKAK no:5
Üniversite / Avcılar / İstanbul ... devamı
Firma Hakkında
______FİRMA PROFİLİ_____ 1995 yılında kurulan firmamız otomotiv sektöründe 2. el otomobil alımı satımı yapmaktadır. Tüm araç modellerinin satışını yapan firmamız, ticari hayatına başladığı Avcılarda ticari hayatını devam ettirmektedir. 15 yıllık tecrübesi ile sektörde saygın bir yer edinen firmamız daima müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, otomobil satışında modeller hakkında müşteriyi bilgilendirerek en iyi seçimini yapmasını sağlamaktadır Satış sonrasındaki desteği ile daima müşterilerinin yanında yer alan Başak Otomotiv geçmişte olduğu gibi gelecekte de otomobil danışmanınız olmayı hedeflemiştir. KREDİ OLANAKLARIMIZI www.basakoto.com' Adresinden ulaşabilirsiniz.

BAŞAK OTOMOTİV Arabam.com'da!

BAŞAK OTOMOTİV Firmasına ait toplam 8 İlan bulunmaktadır. İlginizi çeken ilan ya da ilanlar için firma yetkilisi MURAD KARACA ile iletişime geçebilirsiniz. Firma yetkilisine telefon numarası üzerinden ya da ilan sayfasındaki "Mesaj Gönder" butonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz.

BAŞAK OTOMOTİV Firmasının Arabam.com'daki 8. Yılı!

Bu firmanın Türkiye'nin en büyük otomobil sitesi Arabam.com'da 8 yıllık üyeliği bulunuyor. Firma BMW ,Citroen ,Ford ,Geely ,Mercedes ,Opel ,Renault ,Volkswagen marka araçlar satmaktadır.